SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[TRENING] Reg Park’s 3 Step 5×5 Routine: The Original Size & Strength Workout

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Dlatego aby ten plan miał sens to trzeba dobrze i ciężko te dwa ćwiczenia zrobić a nie polsiady czy udawane mc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
raczej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13735
korci mnie ten plan, ale mam pewne wątpliwości. Obecnie jadę push/pull/push, kolejny tydzień mam pull/push/pull , i tak na zmianę. Jak uważacie , można go zastąpić planem opisanym przez solarosa? jeśli tak to robić wszystkie 3 fazy czy np. zacząć od drugiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Każdy plan jest dobry dopóki przynosi efekty. Faza pierwsza też może a nawet jest konieczna i da efekty. Niekoniecznie 3 miechy, ale te kilka tygodni można na nią poświęcić. Ale skierowana bardziej do osób mało zaawansowanych, Początkujących.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
to może ja zrobie :P i pokaże że kobiety też mogą mocno i siłowo... tak sobie rozważam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
dlaczego nie każda zmiana planu treningowego jest szokiem dla mięsni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13735
solaros
Każdy plan jest dobry dopóki przynosi efekty. Faza pierwsza też może a nawet jest konieczna i da efekty. Niekoniecznie 3 miechy, ale te kilka tygodni można na nią poświęcić. Ale skierowana bardziej do osób mało zaawansowanych, Początkujących.

czyli raczej zaczynałbym od pierwszej fazy, zaliczam się do osób mało zaawansowanych, a wyniki siłowe mam prawdę mówiąc kiepskie. Myślę, że na tym planie coś pójdzie w górę. Może bloga założę, wtedy będzie można ocenić ile z tego planu można wyciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Na dniach wrzucę inny trening, odmianę GVT, ale nie chodzi o OVT. Nadal ciężki trening, ale na zasadzie splitu, nie FWB.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
O czekam! bo szukam czegoś dla siebie 'po IBB' które kończy się za tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ciekawy program. Jak podleczę plecki to może bym go od stycznia poleciał. Lubię ćwiczyć FBW. Największe efekty dał mi hardcorowy program Jim Stoppani Daily Grind;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego jestem gruby?

Następny temat

DIETA IF Początki

WHEY premium