SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[TRENING] Reg Park’s 3 Step 5×5 Routine: The Original Size & Strength Workout

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2976
5x5 konkretny trening ale ta faza 3 wygląda na przeładowaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Niekoniecznie w każdy dzień musisz robić łapy czy łydki.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2976
Tak, kiedyś robiłem 5x5 ale z mniejsza ilością cwiczeń coś jak faza 2 i dwa zestawy, np. W WL progres poszedł z 3x5x105 na 3x5x110, Przysiady z 5x130 na 5x140. Żałuje że nie ciągnalem go dłużej niż 6tyg. Trening sam w sobie mega, na fbw nawet ludzie z sylwetką i siłą jak Ty Solaros będą mieli efekty. Teraz robię Wodynowe Fbw, może później 5x5 ale jak już to z SS np. WL + wiosło czy bić + tric.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Poleciałbym ten trening, ale nie wiem czy jest sens jeśli nie mogę póki co wykonywać siadów z tyłu z dużym ciężarem. MC spoko, jak dobrze technicznie to idzie na luzaku nic nie boli, przy siadach jednak prostowniki dostają. No i nie ma u mnie tego stanowiska do 45% degree. Zamiana na hack siad na maszynie ma sens przy niemożności wykonania siadu? Bo poleciałbym ten program zgodnie z założeniami od początku do końca czyli 9 miesięcy. No i chyba jednak zacznę od zaniżonych trochę ciężarów na początku dla lekkiego roztrenowania.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2016-01-29 09:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zamiast 45 stopni to dzien dobry
tak sie zastanawiam w ogole w jakim celu to cwiczenie jako piersze

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Szukam planu treningowego rozpisanego wlasnie na 3 dni, ktory pozwoli podczas redukcji zachowac osiagniete wyniki silowe jak i mase miesniowa , myslicie ze ten plan sie nada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nada. Ale plan jest BARDZO wymagający. Jak redukcja to naprawdę niewielki minus, bo ciężary są spore, a trening długi. Na dłuższą metę można się zajechać dość szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
przecież to typowy plan na mase i siłe
?
na redukcje chyba tylko po to aby popalic w pisdu to co mamy
tutaj regeneracja musi byc na tip-top
o czym na reduckji raczej mowy byc nie moze
nawet koło zera bym sie w ten plan nie bawil

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Pewnie tak. Ale kiedyś nie rozróżniali treningu na masę i na redukcję. Trenowali cały czas tak samo ciężko. Zresztą do dziś znam takie osoby, które nie zmieniają treningu tylko rotują kaloriami i im to wychodzi. Jednak ten jest naprawdę wymagający. Ale po modyfikacjach FBW świetnie się sprawdza na redukcji. Przynajmniej dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Startuje z faza 1 ;)
Dobry plan bo stale kontrolujemy i podnosimy ciezar wiec co tu duzo mowic Musi isc do przodu bo jest stopniowa adaptacja organizmu, a nie rzucenie na gleboka wode.

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego jestem gruby?

Następny temat

DIETA IF Początki

WHEY premium