SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nightingal
kessik
Nigth mam pytanie wiosło sztangą można robić podchwytem i nachwytem czy jest to tylko różnica w sile wiosłowania czy też inne mięśnie wtedy pracują?


jest troszkę inny angaż mięśni. Ale nachwyt polecam bardziej.

robie nachwytem ale mam wtedy wrażenie że tem uszkodzony bark mi do przodu leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
setterka
Słowiku podchwytem do brzucha a nachwytem do klatki się wiosłuje?


Jeśli celem są mięsnie grzbietu - to za każdym razem celujesz w okolice dołu brzucha.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to czytałam, że wiosło powinno być totalnie odbiciem wyciskania. Czyli pełne pochylenie i sztanga trzymana tak samo jak przy wyciskaniu i w tym samym miejscu dotykająca ciała. To co wtedy się zmienia? Ja tak nie daję rady, robię węziej i jednak do brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
carrramba
pewnie taki świeżutki jeszcze ciepły to pyszny...

Najlepsze było takie świeżutkie ciasto, ktrego zawsze trochę zostawało przypieczonego na misce, nad którą kręciło się tego sękacza...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
kessik - to zmień na jakiś czas na podchwyt. To też jest niezłe ćwiczenie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
jurysdykcja
ja to czytałam, że wiosło powinno być totalnie odbiciem wyciskania. Czyli pełne pochylenie i sztanga trzymana tak samo jak przy wyciskaniu i w tym samym miejscu dotykająca ciała. To co wtedy się zmienia? Ja tak nie daję rady, robię węziej i jednak do brzucha.


Wtedy niestety całość rozbija się o siłę i wytrzymałość tak małych mięśni jak tylny akton naramiennego. Więc owszem jako kosmetyka góry grzbietu - ok. Ale jako budulec - zapomnij.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
lubiekaszke
Niedobre

Dobre ! Tylko dosmaczyc czyms i super jest.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Al, ale samo niedobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
jurysdykcja
jem moją obiadową fasolkę z puszki łyżką.
Z puszki.

Może mnie zapcha :D

Fajne jest CHIA namoczone np. w mleku kokosowym - trochę jak ten len - galaretka.

Super jest. Polecam także.,

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trochę za dużo tłuszczyku, czyli redukcja.

Następny temat

bibi - redukcja

WHEY premium