SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja myję okna tylko po to żeby podglądać sąsiadów Ostatnio się wprowadziło 4 chłopaków do mieszkania naprzeciwko Chyba czas podnieść rolety w sypialni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
kleine-hexe
Mogę spać zawsze i wszędzie :) Kocham to. Spanie to moja pasja :D

Ja także mogę zawsze i wszędzie, ale często szkoda mi czasu na spanie. Kiedyś wzbudziłam sensację w pociągu, bo jadąc na obóz spałam na stojaco .. Ale generalnie wystarcza mi ok 6 godzin snu.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
lubiekaszke
Ja myję okna tylko po to żeby podglądać sąsiadów Ostatnio się wprowadziło 4 chłopaków do mieszkania naprzeciwko Chyba czas podnieść rolety w sypialni



gorzej jak nie będą zainteresowani
takie brzydkie czasy teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Bull
lubiekaszke
Ja myję okna tylko po to żeby podglądać sąsiadów Ostatnio się wprowadziło 4 chłopaków do mieszkania naprzeciwko Chyba czas podnieść rolety w sypialni



gorzej jak nie będą zainteresowani
takie brzydkie czasy teraz



Patrz, nie pomyslałam o tym... No nic. Trzeba będzie zrobić rozeznanie i pójść pożyczyć jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a ja nie mam czasu nawet, by wyskoczyć i to oblookać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
jasne jeszcze na glowe nie upadlam zeby w pracy myc okna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ALE SIĘ ŚCIEMNIŁOOOO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Lecę coś potrenować, do zobaczenia!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trochę za dużo tłuszczyku, czyli redukcja.

Następny temat

bibi - redukcja

WHEY premium