SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101587

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mi się nie warzy w kawie.
Tzn nie warzyło nigdy a ostatnie co miałam to się trochę warzyło. Ale im dłużej stało i było bardziej zwarte tym mniej się warzyło.

To mleko co ja ubóstwiam ma 18,8% tłuszczu

Mam jeszcze jeden karton zamknięty. A kurka 14zł (jak upoluję najtańsze w P-niu) na tydzień/półtora to trochę dużo jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
lubiekaszke
Mi się nie warzy w kawie.
Tzn nie warzyło nigdy a ostatnie co miałam to się trochę warzyło. Ale im dłużej stało i było bardziej zwarte tym mniej się warzyło.

To mleko co ja ubóstwiam ma 18,8% tłuszczu

Mam jeszcze jeden karton zamknięty. A kurka 14zł (jak upoluję najtańsze w P-niu) na tydzień/półtora to trochę dużo jednak

Tydzień stoi w kartonie w lodówce i jest OK ? Mi kiedys zreobiło sie gorzkie po kilku dniach ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W kartonie się mniej psuje - trzeba przelać z puszki do słoiczka czy pojemnika plastikowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Przelewam do pudełka plastikowego z pokrywką.
Ale kiedyś trzymałam ponad 2 tyg w lodówce i chłop zjadł (ja się nie odważyłam) i zrobiło się masło. Mówił, że dobre. Koty też wylizały karton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój kot kocha kokosa - i olej kokosowy. Jak się wysmaruję, to za mną lata i wylizuje :S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Muszę spróbować to z moimi
mam olej kokosowy ale przeszkadza mi bardzo jego posmak i zapach w jedzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Taki bezwonny i bezsmakowy też się nadaje do smażenia? Bo gdzieś czytałam, że jak jest bezwonny to znaczy, że jest rafinowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smaży się na nim tak samo - nie pali się szybciej, czy coś w tym stylu. Zdrowotnie to nie wiem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
A ten litrowy słoik muszę zużyć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trochę za dużo tłuszczyku, czyli redukcja.

Następny temat

bibi - redukcja

WHEY premium