SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101595

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Zatrudnienie sprzątaczki byłoby gwoździem do mojej trumny lenistwa….
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
a ja bym chetnie sobie zatrudnila, po sobotnim calodniowym sprzataniu kregoslup mi wysiada i ledwo zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ile w ogóle taka sprzataczka bierze kasy...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Sprawdzałam i w większych miastach ok 10 zł/h. Matka koleżanki ma znajomą panią, która przychodzi raz w tygodniu i sprząta całe mieszkanie za 50 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
w naszym rodzinnym domu przychodzily panie do sprzatania ale tylko raz trafila sie taka po ktorej nie trzeba bylo poprawiac. z wierzchu wszystko wygladalo na czyste ale wiadomo ze w cudzym domu niesprzata sie tak jak we wlasnym. mozna np zamiesc pod dywan :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
w sumie nie dużo ale z drugiej strony to 200-250/miesiąc i jeszcze to obgadywanie że ktoś ci sprzata bo tobie sie nie chce.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
a tam teraz to chyba takie populrane ze juz nikt sie nie dziwi. a jak sie dziwi to jego problem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nie znasz mojej rodziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Nie korzystam, ale w sumie nie wykluczam i w przyszłości raczej spróbuję. Nie cierpię sprzątać i szkoda mi na to mojego wolnego czasu, więc jakby ktoś raz na tydzień lub dwa przyszedł mi posprzątać dokładniej mieszkanie to będzie ok. Mogę sobie na bieżąco sprzątać, prać prasować itd, nikt mi w szafkach nie musi grzebać i robić prania, ale wyszorowanie łazienkę, kuchni itd żebym nie musiała tracić na to połowy soboty.

Ja to oficjalnie zapowiedziałam rodzicom w podstawówce, że do sprzątania się nie nadają :P Matka pedantka, było ciężko. Zawsze mnie dziwiło i nie potrafiłam zrozumieć, dlaczego ona tyle sprząta i cały weekend by tylko ze szmatą latała. To nie dla mnie i nie mam zamiaru powielać tego wzorca.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trochę za dużo tłuszczyku, czyli redukcja.

Następny temat

bibi - redukcja

WHEY premium