SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
mi ten bardzo smakuje
http://www.kwestiasmaku. com/desery/mazurki/mazurek_z_marmolada/przepis.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
jak znam zycie, to skończy się na tym, że kupię kawałek czegoś na święta, bo nie będzie mi się chciało robić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
wszystkie czekają na nieliczona miskę na Swięta...:) ja czekam...ale takie grzechy,hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
kessik
sss...
Kobietki a zelatyny uzywacie ?


jasne


ciekawe czy gdzies kupie zelatyne ...siostra na diecie i zrobila cos ala sernik -tylko jogurt naturalny ,zelatyna i rozne owoce ,ponoc rewelacja

Amiu a co zamaist cukru do tego mazurka ?..ostatnio szukalam przepisow na slodkosci ,odchudza sie i ma jazdy ,lepiej niech cos takiego zje zanim sie rzuci na sklepowe ciastka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
lubię mazurki wszelakie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
jasie ugadałam z małżem dziś ze robie tylko galaretki drobiowe ,sałatkę warzywną i piekę JEDNĄ babkę.Inne pysznosci swiateczne zeżremy u rodziców...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
czyli jakies wędliny wędzone przez teścia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja robie mazurek i pewnie babkę a do jedzenia to schab upieke a on sałątkę warzywną zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
dla mnie mazurki za słodkie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
sss... może po prostu dodać mniej cukru do przepisu , ewentualnie ksylitol i nie zjeśc od razu całej blachy . Oszukiwanie słodzikami, które częśto zmieniają smak ciasta , które gdzies tam w głowie tki doprowadza do tgeo, że i tak ciągnie nas do zjedzenia tego niezdrowego..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trochę za dużo tłuszczyku, czyli redukcja.

Następny temat

bibi - redukcja

WHEY premium