SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102519

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
nigdy nie jadlam takiej nawet nie wiedzialam ze taka jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
yersinia
biedna ja se zakupilam te nieszczesna czekolade surowa i tak ja zbunkrowalam, ze sama nie wiem gdzie jest
no i zakupilam se tyz makadamie na krem orzechowy...otwarlam coby sprobowac, bo ja ze wsi i jeszcze tego nie jadlam przyszedl maz...co masz? daj sprobowac, dobre...i musze se kupic kolejna paczke...


Mojemu facetowi zdarza sie pozrec moją zachomikowana czekoladę, a on z tych, co to pożra do ostatniego kawałka,bez względu ile tego jest. Tłumaczy się,że w ten sposób mnie chroni przed jedzeniem świństw, bo ja jestem uzależniona , a on nie !

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
markoto
najpierw banany one sie daja zmiksowac bez dodatkow potem daje odrobinke czegos wodnistego np mleka troche albo jogurtu i pozostale owoce, ale trzeba dawac po troszke owocow zeby sie zmiksowaly jak sa twarde

o dzieki ..jutro maz idzie na targ to kupi truskawki ...zrobie kilka na probe ,jak dzieciaka zasmakuja to bede robic hurtem ...w czym najlepiej to pomrozic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja miksuje zamrozone banany, wiesc sprobuj zamrozic tylko banany i potem je zmiksowac z niezamrozonymi truskawkami powinno wyjsc bez dodatkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
wtedy majac zamrozone banany mozesz w ciagu chwilki zrobic lody

Zmieniony przez - markoto w dniu 2015-03-21 17:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
markoto
nigdy nie jadlam takiej nawet nie wiedzialam ze taka jest :D

Ja też nie wiedziałam,ale od czego jest sfd, prawda ? Niejaki Grekar wkleił fotkę całego kartonu w dziale kuchnia parę miesiecy temu i od tego czasu ta czekolada jest przedmiotem mojego pożądania , a nigdzie jej kupic nie mogłam ...
Kaszunia się zlitowała nade mną ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
markoto
wtedy majac zamrozone banany mozesz w ciagu chwilki zrobic lody

Zmieniony przez - markoto w dniu 2015-03-21 17:38:53


o super pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
czyny a co jest niby takiego z ta czekolada ,ze taka pozadana ?nie kumam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Dziewczyny mialo byc ...ucialo mi poczatek zdania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
kessik
sss...
Kobietki a zelatyny uzywacie ?


jasne


Ja używam, ale Obli pisała gdzieś w czyimś dzienniku, żeby nie liczyc do michy.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trochę za dużo tłuszczyku, czyli redukcja.

Następny temat

bibi - redukcja

WHEY premium