SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To fakt mogłoby być to sprecyzowane żeby wiadomo było z kim się rywalizuje, ale tak nie jest i nie będzie, bo to nadal temat na pograniczu tabu.. aczkolwiek już coraz mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
zgadzam się , nie neguję tego co kto robi z sobą - ale mogłoby być podawane do wiadomości , że taka forma jest wynikiem wspomagania ...choć z drugiej strony,w dobie młodych idiotów też mogłoby się to źle skończyć, a tak to 90% mysli, że odzywka białkowa wystarczy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
dokladnie kategoria bikini i fitness spokojnie moglaby byc w 2 kategoriach czysci i nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
AMiU i tak i nie.. ja myślę, że wielu amatorów, ludzi ćwiczących dla siebie doskonale wie co może i gdzie dostać. To podobny mechanizm jak u kobiet, które zamiast się wziąć do roboty szukają cudownej tabletki na schudnięcie. Faceci natomiast np. chuderlaczki pierwsze co to często pytają najpierw o doping a później dopiero czy trening też trzeba. Ale to tak z grubsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak sobie porównacie bikini fitness z różnych federacji to zobaczycie, że sylwetki znacząco się różnią i można by było z tego zrobić spokojnie 2 kategorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
podejrzewam , że wśród facetów kwestia dopingu to częsta sprawa, bardziej mnie interesuje jak sprawa wygląda u kobiet , ile tych ze sceny się na to decyduje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
w ifbb to praktycznie wszystkie bikiniary.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak się patrzy na te byki po 50 w bicu z cycem z gino, co nadal twierdzą, że urośli na mleku i owsiance, to po prostu jest lekko absurdalne. Z kobiecymi kategoriami kaszana jest o tyle, że tego nie widać na pierwszy rzut oka.

Ale faktycznie - różnicę widać, tyle, że jaka zielenina, co dopiero zaczyna ćwiczyć, się w tym połapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja myślę, że sporo niestety, ale nikogo za rękę nie złapałam to zakładać z góry nie będę, żeby nie osądzić kogoś źle. Zauważyłam jednak, że od jakiegoś czasu więcej o tym się mówi wśród zawodniczek. Same piszą gdzieś na portalach społecznościowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwi mnie trochę, czy im w ogóle wolno? Po takiej deklaracji, chyba już się ma ograniczone pole manewru, jeśli idzie o starty :s

U mnie ta Paula dostała dużego plusa, za to, że nie ściemnia. Najgorzej, że dziewczyny potem podpisują kontrakty z producentami supli i wtedy już raczej mordka na kłódkę i udajemy, że od białeczka tak wyglądamy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trochę za dużo tłuszczyku, czyli redukcja.

Następny temat

bibi - redukcja

WHEY premium