SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Drugi tydzień nowego roku mamy, postanowienia na przyszły odkładamy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116700

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
kolano bedzie bolało na chwile, wazne zbys reszty nie odpuszczał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No planuje cwiczyc ale ciezko psychicznie gdy cwiczy sie bez dobrego partnera treningowego. Mialem robic forme pod cel na nastepny rok i juz bedzie poslizg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Krystiaaan, jakie ciężko bez partnera?!?! ja "cale zycie" cwicze sam w domu, bez sprzetu, tylko hantle dwa gryfy drązek i pufy dwie kłąde jako ławeczke! i Ty mówisz że ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No ja cwicze z gosciem co non stop sie zali jak to mu ciezko i moze dlatego brakuje mi osoby z ktora moglbym normalnie cwiczyc... Nie wiem co robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie no nie bede taki bo gosc zaraz sie obrazi i juz w ogole bedzie lipa przez brak asekuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
no ale jak Ci przeszkadza to szkodzisz sam sobie przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No ale czasem mu mowie zeby nie gadal tyle to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Gabryś klata Kozak!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
hahahha Juz to sobie wyobrazam, mowie mu zeby tyle nie gadał, "zamknij k***a ryj!!" haha nie no tak na powaznie to pogadaj z nim albo go zmotywuj zeby sie skupil tylko na cwiczeniu
Dzięki wielkie Wiktorze!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak radzicie?

Następny temat

Tanie obciążenia

WHEY premium