SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Drugi tydzień nowego roku mamy, postanowienia na przyszły odkładamy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116671

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie inna, na pewno wrzucę filmik, bo dupa fajna

tamta też mega :) ambitna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
popuri jak sądzisz, od jakiego bf'u warto dać sobie spokój z robieniem masy? rzeczywiście ten bf ma aż tak duży wpływ na proporcję mięso-fat? pomijając oczywiście kwestie tego jak się odżywiamy

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
trudne pytanie zależy od osoby :)
u mnie to jest max 12 %
Ogólnie myślę, że sensownie do 20 %, nie patrząc na inne determinanty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
to lecę do 20

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2015-01-10 11:19:47

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
wiadomo, im niższy BF na masie tym lepiej, ale też bez przesady. Budowanie samej czystej masy bez "supli " jest niemożliwe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Póki co przez 4 miesiące 6-7kg i w pasie +2,5cm, chyba rozsądnie idzie. Metabolizm rozhulany, nawet większe cheaty nie robią mi już krzywdy jak następnego dnia nieco przytnę węgle. Żeby dorzucić na wagę muszę jeść dużo, cały czas chodzić najedzony, a to lubię

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
a Popuri do ile mogę (tak na oko) dobić w pasie max jak mam 190cm wzrostu?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie wiem :D Każdy ma inną szerokość talerzy biodrowych, inna grubość mięśni brzucha, inna długość jelit :P

no na pewno tak, że brzuch nie wyprzedzał klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
klatę mam najsłabszą więc to nie jest dla mnie żaden czynnik

a jeżeli teraz mam koło 88cm i masuje do końca lutego - może być?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak radzicie?

Następny temat

Tanie obciążenia

WHEY premium