SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Drugi tydzień nowego roku mamy, postanowienia na przyszły odkładamy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116545

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
ja whisky w ilości większej niż na spróbowanie piłem 2x w życiu

raz przed prezentacją konkursową w Narodowym Banku Polskim

a drugi raz jak byłem w Brukseli, koleś stawiał

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a, ale klatę dop******iłem, mistrz! Po wyciskaniu na skosie dodatnim już była rozj**ana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o piwa, to wojak i harnaś, i tak każde smakuje podobnie, więc biorę po taniości, ma kopać. Wódka to gorzka żołądkowa czysta, może być inna, byle zmrożona. Jedynie uraz mam do Pana Tadeusza, niby droższa, a taki szajs mi się trafił, że ja p******ę, nigdy więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie byłem za granicą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zubra nie piliście.. (wódka) nie picie


harnaś spoko, kasztelan niepasteryzowany jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja to piwa niestety jestem raczej koneserem
American Pale Ale firmy innej niż żywiec, bo żywiec to jakaś porażka
ciemne z sokiem cytrynowym, ale takim k***a kwaśnym sokiem z cytryny, a nie ch**-wie-czym
jasne pełne raciborskie
Namysłów
ze smakowych to Starovar
to chyba moje ulubione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra konesery, przyznac sie który walił jabole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
i tak najlepszy alkohol jaki kiedykolwiek piłem to nalewka matki mojego kolegi, mocna a nie trzeba było popijać (co parę osób już zgubiło )

no i jak jeszcze na jednej domówce wyebaliśmy się do spiżarki i jakieś drogie alkohole piliśmy z gwinta to mi jakiś wiśniowy likier za c**j wie ile zasmakował

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja. w gimnazjum. drugiej. 3 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Czesiek43
dobra konesery, przyznac sie który walił jabole


Ja przestałem w 3 gimnazjum. Pamiętam jak piliśmy te wina i pewnego razu trafiliśmy na takie ohydne, w dodatku nie mieliśmy już nic do jedzenia, a w kieszeni tyle, że nawet na duże chipsy brakowało

Kolega wziął monety, poszedł do sklepu, wrócił z chlebem i pasztetem

na drugi dzień gdy dmuchnąłem sobie pod nos i poczułem mix siary z pasztetem... wtedy wina kupnego już więcej nie ruszyłem

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak radzicie?

Następny temat

Tanie obciążenia

WHEY premium