SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Rywalizacja] PASIBRZUCHY V 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Wytrwałości Panowie i zdrowia
btw mam pytanko do Mariana mianowicie, co to za masło w tle? możesz podać nazwę i skład z góry dzięki.


Zmieniony przez - neos17 w dniu 2016-05-05 22:56:24

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Z tym "najchudszy" to bym nie przesadzał :) Mi waga zaczęła lecieć 2x szybciej niż przez ostatnie 10 tygodni, rozważam podniesienie kalorii ale czekam z tym do soboty- dzień pomiarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
neos17 https://sklep.sfd.pl/Fitness_Authority_So_Good!_Peanut_Butter-opis33448.html#wartosci . W smaku dobre polecam wiadomo że lepsze masło z nerkowców.


WYPISKA 05.05.2016

Dziś dziwny dzień wstałem dopiero po 13. Szalony dzień , ale zdążyłem zrobić trening oraz trzymałem miskę lecz nie liczyłem dziś KCAL.

TRENING

Martwy Ciąg 3x10
Wyciskanie sztangi zza głowy 3x10
Wyciskanie sztangi na ławce leżąc 3x10
Uginanie ramion ze sztangą 3x10
PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC 3x10

Suplementacja
Rano
2x Caps witamin
1x Caps Omegi
3x Caps Spalacza ( Nowość na rynku, potliwość dobra była natomiast smak jest okrutny ciężko przełknąć )

Po treningu 30 gram Białka

Przed snem 3x ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
WYPISKA 05.05.2016

Na poważnie z dobrą michą i treningiem biorę się od przyszłego tygodnia, dzisiaj delikatne aeroby na rowerze + stopniowe ograniczanie kalorii i zapychanie brzucha wodą.

Trening

90 minut na rowerze górskim ze średnią prędkością 16km/h

Suplementacja
Rano
2x Witamina C
1x Magnez
0.5g L-Tyrozyny


Przed snem 500mg Ashwagandha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
Witam.
Rozpiski dodam w poniedziałek lub niedziele wieczorem. Aktualnie jestem w trakcje porównania Garmin vivosmart HR i Polara A360 (w trakcie treningów i aktywności w ciągu dnia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
06.05.2016

Ostatnie 3 dni miałem dosyć zajęte stąd brak wpisów.
Kupiłem nową wagę bo przestałem ufać starej, jednak nowa pokazuje to samo.. Jutro dzień pomiarów to się wszystko zweryfikuje. Jednak prawdopodobnie od jutra zwiększę podaż o 200 kcal w tłuszczach. Dziwna sprawa że prawie pod koniec redukcji, no, może za połową, waga zaczęła spadać 2x szybciej.
Środa i czwartek miska mi się rozlazła z przyczyn ode mnie niezależnych ale dziś już było dobrze.

Trening dziś udany, choć przez korki musiałem zrezygnować z aerobów po siłowym.

Treningu nie opisuję bo jest w pierwszym poście.

Miska:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
WYPISKA 07.05.2016

Na ostro wjeżdżam na VLCD od jutra bo dzisiaj mam jeszcze urodziny kumpla, więc ciężko będzie tylko patrzeć na pokusy
W poniedziałek pomiary i zobaczymy jak to będzie.

Trening

Szybki marsz 10k kroków ze średnią prędkością 6,8km/h

Suplementacja
Witaminy i minerały z Olimpu
2x Omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Piątek 06-05-2016


Klatka + plecy

1a. Wyciskanie leząc rampa 10
ost seria 80kg x10 + regresy x3

1b. Wiosłowanie rampa 10
ost seria 90kg x10 + regresy x3

Trening symboliczny, na wiecej zabrakło czasu. Jutro ponagrywam za to jakieś filmy.

mariansmialek
neos17 https://sklep.sfd.pl/Fitness_Authority_So_Good!_Peanut_Butter-opis33448.html#wartosci . W smaku dobre polecam wiadomo że lepsze masło z nerkowców.



Szczególnie w wersji CRUNCH dobrze smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Raczej polecam unikać z orzechów ziemnych a skupić się na migdałowym lub z nerkowców.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Pod wzgledem odzywczym to tak jak piszesz, maslo migdalowe wypada zdecydowanie lepiej. Smakowo masla z ziemnych nie sa zle. Zreszta ja uzywam sporadycznie, a puszka kikogramowa mi starcza na pol roku ot, taki maly dodatek do diety, wiecej ni 10-15g dziennie nie uzywam, jesli juz kupie


Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2016-05-07 15:00:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, za mało tłuszczy? Redukcja.

Następny temat

Rano białka i tłuszcze, wieczorem węgle - kilka pytań

WHEY premium