SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Rywalizacja] PASIBRZUCHY V 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Nie robię przysiadów ze sztangą, ponieważ po prostu nie potrafię. Nie ma mnie kto asekurować, a sam jakoś nie potrafię złapać równowagi.
Zresztą przy takich małych ciężarach chyba bez różnicy z czym to robię? ;)

Jeżeli chodzi o ciężary to trudno chyba na początku mieć więcej. Od czego powinienem zacząć - od 50 kg od razu? Startowałem od 20 kg - teraz mam 30kg. Powoli będę progresował i powinno być dobrze? Jaki ciężar sugerujesz? Na początek chciałbym się skupić na technice - nie ma chyba sensu zaczynać od 80 kg na MC i robić koci grzbiet, nie? Już przy takim 30 kg muszę się pilnować, aby te plecy były proste ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
myślałem aby start w tych bojach zacząć przynajmniej od 50 % mc , a nie macie rapy do siadów ? , chociaż próbuj z samym gryfem rożne rodzaje szerokości rozstawu stóp , może to pomoże złapać równowagę ?


Zmieniony przez - s16 w dniu 2016-05-18 12:27:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Nie bardzo rozumiem ;) 30 kg na MC to taki ciężar, że ostatnią serię robię już ledwo ledwo. Nie wiem jaki ciężar sugerujesz, ale pewnie 50 + kg - to chyba nierealne na początku ;)

Czy jest jakaś różnica między przysiadami ze sztangą a z hantlami? I tak jadę do oporu nisko - gryf pozwala tylko na większy ciężar chyba, a to akurat nieistotne w tym momencie dla mnie. Chyba :D


Zmieniony przez - asdfg1990 w dniu 2016-05-18 13:13:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5515 Napisanych postów 16371 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328372
Wtorek:18 maja(Dzień Treningowy-Dół)

TRENING:
1. Przysiad: 4x 10p
2. Martwy ciąg sumo: 4x 8p
3. Przysiad Bułgarski 4x 12p na nogę
4. Żurawie 4x po 12p
5. Wspięcia na palce stojąc: 4x na max
6. Plank 3x 1min
7. Unoszenia nóg w zwisie 3x max

Dodatkowo 30min aerobów :)

DIETA:
1.Jajecznica: 3całe jaja+1białko
2 i 3. 150g mięsa+15smalcu/oleju kokosowego+warzywa
4. 50g ryżu+150g mięsa+5g oleju MCT+warzywa
5. 75g płatków jaglanych+40g odżywki białkowej
6. Jajka sadzone 3całe+1białko

SUPLEMENTACJA:
Przed treningiem wpadła tylko kawa
W trakcie: 15g Bcaa, 8k Kreatyny, 5g Beta Alaniny, 3g Tyrozyny
po treningu:10gbcaa, Ala, 1G Wit C
Dodatkowo rano kompleks witamin i minerałów, cynk, wit D


Środa:18 maj(Dzień Nietreningowy)
Z samego rana wpadł tylko hit:
5min wejścia
12x 40sec marszu, 20sec sprintu
5min zejścia

Dieta:
1. Omlet(3 całe jaja+1 białko+odżywka białkowa)
2 i 3. 150g mięsa+ 15g smalcu+warzywa
4. 50g ryżu+150g mięsa+5g oleju kokosowego+warzywa
5. 75g płatków jaglanych+40g odżywki białkowej
6. Omlet(3całe jaja+1białko+odzywka białkowa)

Suplementacja:
Rano kompleks witamin i minerałów, cynk, wit D, Omega 3, 1g Wit C

Dzisiejszy dzień troszkę zalatany, chodzę wszędzie z Cv, żeby tylko się gdzieś zaczepić :)
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5515 Napisanych postów 16371 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328372
asdfg1990 a nie możesz poprosić kogoś kompetentnego o pomoc? Pogadaj z jakimś trenerem, lub ze znajomym, który ma pojęcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Na tej siłowni nie ma trenerów - jest jakaś mała laseczka tylko, ale ona się zajmuje głównie kobietami + trening na maszynach. Nie mam znajomych tutaj - niedawno się przeprowadziłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5515 Napisanych postów 16371 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328372
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
próbowałeś Bear Komplex...? Rzekłbym , że to zbiór ćwiczeń dla początkujących możesz zacząć z samym gryfem ( 20 kg ) . Zrób 5 serii po 7 powtórzeń przerwy 2 min, co tydzień dodaj 2,5 kg , 3x w tygodniu i będzie gitara wydaje mi się że pod Twoje biegi będzie to idealne uzupełnienie , krótki czas poświęcony na wykonanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Aktualnie robię trening z podwieszonych na sfd - dla początkujących. Raczej będę go kontynuował, nie ma sensu ciągle zmieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
ok, weź pod uwagę ,że zwiększasz kalorykę , a obwody idą , stąd moja propozycja na zwiększenie troszkę aktywności, a zaproponowany trening pochłania mnóstwo energii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, za mało tłuszczy? Redukcja.

Następny temat

Rano białka i tłuszcze, wieczorem węgle - kilka pytań

WHEY premium