SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Rywalizacja] PASIBRZUCHY V 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Rozumiem, ale z drugiej strony nie ma sensu ciągle zmieniać treningu - tak przynajmniej czytałem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
To poproś randomowego gościa o asekurację. Moim zdaniem to żaden wstyd a moze akurat będziesz miał kumpla na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
A myślisz, że ja znam kogoś na siłowni. też nie ale to w niczym nie przeszkadza. teraz mialem ponad miesieczną przerwe w treningach ale normalnie robie przysiad z ciezarem 150-160kg i mimo ze wiem ze dam rade to i tak prawie zawsze prosze kogos o asekuracje. masz asekuracje, masz luz w glowie.

u mnie obecnie ciezki okres. nie mam czasu podrapac sie po .....

siłownia dalej off, jedynie rower 4x w tyg po 30min. dieta jak we wczesniejszych wpiskach. narazie idzie ok wiec nic nie zmieniam



Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2016-05-18 22:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
WYPISKA 18.05.2016

Wczoraj wpadł lekki cheat przez to że byłem w robocie 14h... Trudno, jedziemy dalej
TRENING
MC
Klatka Skos
OHP
Uginanie ramion ze sztangą prostą
Triceps na wyciągu
Przysiady
Unoszenie nóg do brody w zwisie na drążku
Suplementacja
2x Caps witamin i minerałów
1x Caps Omegi
Białeczko Optimum Nutrition

DIETA
VLCD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Poniedziałek

W pracy byłem do 7 rano, spałem 6h, śniadanie zjadłem o 14:30 i na trening na 16:00 poszedłem właściwie z pełnym brzuchem stąd też trening marny bo chciało mi się ...

Wtorek

Znów 6h snu..

Środa

Już wypoczęty ale bardzo zajęty. Na trening się trochę spóźniłem ale był udany.

Podciąganie szerokim chwytem do klatki piersiowej - ciągle robię to na maszynie z odciążeniem 18kg jednak idzie coraz lepiej. Dziś poszło 12/12/10 przy czym ostatnia seria z -14kg
Wiosłowanie sztangą nachwytem - zamiast normalnych 70kg wziąłem 45 żeby popracować nad techniką, robię to wolniej i bardziej czuję plecy. Powtórzenia 15/12/10/14
Podciąganie sztangi do brody szerokim chwytem - podciągam tylko do klatki żeby nadgarstki nie cierpiały
Odwodzenie ramion w bok w opadzie tułowia stojąc - 15x6kg, 15x6kg, 12x4kg
"Martwy ciąg" o prostych nogach - podpatrzyłem jak ktoś to robi i stwierdziłem, że do tej pory robiłem to źle (prawie tak samo jak klasyczny). Wziąłem więc 45kg i przy pierwszym pochyleniu o prostych nogach coś sobie naciągnąłem z tyłu uda, powyżej kolan, boli do teraz. W każdym razie zrobiłem 15/15/12, dosyć powoli. Pierwszy raz czułem palenie w przedramionach
Uginanie przedramion ze sztangielkami supinacją stojąc - 15x10kg, 12x12kg, 10x10kg

To było tak z pamięci bo nie mam przy sobie notesu.

Od zeszłego tyg trzymam miskę na 2000/2400 min (czyli czasem przekraczam) wcześniej było 1800/2200 max (czyli czasem było mniej) oraz uzupełniam braki ww jabłkiem i bananem, dorzuciłem też żółty ser. Aerobów/interwałów nie robiłem już długo. Po treningu siłowym też już nie zawsze a jak robię to 5-10 min na bieżni. Wcześniej zawsze robiłem 15-20min interwałów lub truchtu.

Dzisiejsza micha:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
asdfg1990, ja też się bałem tych przysiadów, nigdy tego nie ćwiczyłem i naczytałem się, że to trudne technicznie ćwiczenie. Nagrywałem się podczas treningu, wysyłałem do trenera, pytałem czy dobrze itd. Okazuje się, że to nieprawda. Nogi rozstawiasz tak szeroko jak Ci wygodnie i schodzisz jak najniżej się da (choć to akurat nie ma większego znaczenia dla mięśni, ale głębiej jest bezpieczniej dla kolan). Ogólnie cienki jestem jeżeli chodzi o ciężary a obecnie wrzucam 85kg na sztangę i robię 5 serii po 8 powtórzeń. Czuję, że jeszcze mam spory zapas siły ale wszystko powoli.

(cholerne szybkie odpowiedzi, enter=wyślij :-/

Zaznaczam, że jestem totalnym amatorem nie mającym pojęcia o treningu ale wydaje mi się, że ze sztangielkami jest to zupełnie inne ćwiczenie. Trzymając sztangę pracuje i biceps, i plecy, i też równowagę musisz trzymać więc i szereg innych mięśni. Chyba, że te sztangielki na barkach trzymasz.


Zmieniony przez - rosak w dniu 2016-05-19 01:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
Rozpiska z wczoraj.

W końcu wznowiłem ćwiczenia na siłowni






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Dobra, ale czy robi jakąkolwiek różnicę to czy przysiady robimy z hantlami czy ze sztangą? Z tego co czytałem to oba ćwiczenia są poprawne. Więc czemu nie mogę robić tak jak mi wygodniej? ;) Wątpię, żeby osoba z 0 stażem na siłowni dała rade od razu robić przysiad ze 100 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oba są poprawne. Kwestia tego jak kto je wykonuje. Z hantlami trudniej jest zrobić poprawny technicznie przysiad.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Spróbuję ze sztangą, ale nadal będzie to ten sam ciężar raczej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, za mało tłuszczy? Redukcja.

Następny temat

Rano białka i tłuszcze, wieczorem węgle - kilka pytań

WHEY premium