SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Rywalizacja] PASIBRZUCHY V 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
napisz do nich to ci powiedza czy przewiduja jakies dodatkowe smaki i ew kiedy beda dostepne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
10.05.2016

Dzięń rozpoczęty od wizyty w labolatorium. W związku z faktem iż stosuje już dietę i intensywne ćwiczenia od 3 tygodni a obwody ani waga nie idą w dół dietetyk kazał mi zrobić dodatkowe badania, przy okazji dołożyłem trochę badań podstawowych i wyszło ponad 300zł. Wyniki czwatek-piatek, mam nadzieje, ze coś sensownego z nich będzie wynikać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jakie badania dokładnie zrobiłeś?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Wpiska 10.05.2016

Wróciłem wczoraj z podróży i generalnie muszę się przyznać, że było źle - diety nie trzymałem, również nie ćwiczyłem i dzisiaj waga wskazuje już 79.5 kg - pewnie woda, ale wiadomo. Od dzisiaj mam oficjalny start.

Jeżeli chodzi o trening to dzisiaj tylko lekki bieg wieczorem - ok. 30 minut. Na siłownię od czwartku.

Zgodnie z ustaleniami na moim innym wątku - dzisiaj dobijam już do 2500 kcal. Plan jest taki, że trzymam to do soboty i przechodzę na 2800 kcal. Trzymam taką kaloryczność tydzień i robię przerwę regeneracyjną. 7 dni bez siłowni/biegania na kaloryczności 2800 i zaczynamy oficjalny start nowej redukcji ;)
6 Czerwca mam bieg na 10 km, a w październiku pierwszy maraton, więc trzeba trzymać formę i dobrze wyglądać w obcisłych ciuchach termicznych ;)

Wklejam planowaną dietę na ten tydzień.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
domer
Jakie badania dokładnie zrobiłeś?

- OB
- Morfologia
- Glukoza
- Kreatynina
- Lipidogram
- Testosteron ogólny
- Testosteron wolny
- Sód
- Potas
- Alat
- Aspat
- PSA
- TSH
- FT3
- FT4
- kortyzol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
OK. Zobaczymy co wyjdzie. Warto również wit. D3, ale i tak już tanio nie wyszło a założyć można, że każdy ma niedobór.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
Trening z wczoraj:






Ćwiczenia wczoraj poszły dość fajnie, ale dzisiaj wszystko boli ;/ zwłaszcza lewy łokieć

wracam do poprzednich ćwiczeń z tematu "pierwszy rok treningu"







Zmieniony przez - Kędzior w dniu 2016-05-10 11:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Dzień 2

Trening

off

30min rower + spacer z córką 3 km


Dieta:

1. 200g serka wiejskiego + 3 kromki chleba + jabłko
2. 200g piersi z kurczaka + 75g ryżu basmati
3. 200g piersi z kurczaka + 75g ryżu + 20ml oleju lnianego
4. 150g piersi z kurczaka + 50g ryżu + banan
5. 150g twarogu + 30g orzechów laskowych


Suplementacja:

30g bcaa, 4 x omega 3, 1 caps witamin


Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2016-05-10 16:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Poniedziałek 09.05

Miał być trening ale chciałem wykorzystać ładną pogodę na prace w ogrodzie więc trening przełożyłem na wtorek.

Miska już "po nowemu" o 200kcal więcej:



Wtorek 10.05

Miał być trening a jest choroba. Nie wiem co się dzieje. Od północy się źle czuję, jakbym się czymś zatruł. Rano biegunka i temperatura 38.2° (ostatni raz miałem gorączkę 8 lat temu..). Idę zaraz do lekarza. Najgorsze jest to, że chyba nie dam rady nic zjeść.. Żona jakąś marchwiankę proponuje ale mi tylko woda przez gardło przechodzi.
Macie jakieś sugestie? Nawet, jeśli jutro się dobrze poczuję, nie nadrobię tych kalorii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9302
Asdfg1990 - w październiku biegniesz maraton czy półmaraton? Pytam bo we wstępie pisałeś o półmaratonie a teraz o maratonie, a 21 i 42 km to spora różnica :)

Popracuj sobie nad mięśniami grzbietu i brzucha bo u mnie na przykład po 30 km biegu siadała sylwetka właśnie przez zaniedbanie treningów siłowych na te rejony i efekt był taki, że na metę wbiegłam "przygięta" (no ale i tak dobrze, że się nie czołgałam )

2006 Cracovia Marathon 04:50:07
2007 Cracovia Marathon 04:39:06

http://www.sfd.pl/From_fat_to_fit-t908566-s1.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, za mało tłuszczy? Redukcja.

Następny temat

Rano białka i tłuszcze, wieczorem węgle - kilka pytań

WHEY premium