SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Rywalizacja] PASIBRZUCHY V 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
asdfg1990 nie wiem jak robisz ten przysiad ale mozesz pomyslec nad taka wersja jak w filmiku. mozna robic to z hantla, ketlem, stojac na dwoch lawkach itp. wersji jak i ulozenia nog jest duzo. przy odpowiednim obciazeniu ladnie wchodzi co do klasycznego przysiadu to proponuje abys zaczal robic go ze sztanga, na poczatek sam gryf zeby nauczyc sie techniki, opanowac rownowage. potem stopniowo dokladaj sobie ciezaru. wszystko przyjdzie w swoim czasie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Robię normalnie - hantle po bokach, pod pięty jakieś obciążenie dla równowagi lepszej, plecy prosto i jadę jak najniżej ;)
No spróbuję ze sztangą i zobaczymy jak wyjdzie. Rozumiem, że cały gryf ma się opierać na barkach, a rękoma tylko sobie podtrzymuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
asdfg1990
Spróbuję ze sztangą, ale nadal będzie to ten sam ciężar raczej ;)



wg mnie ze siady ze sztangą angażują więcej mięśni i są bardziej efektywne ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Zargumentujesz? Wiosłowanie sztangą/hantlami to też podobne ćwiczenie, tak samo można wyciskać sztangą lub hantlami i również nie ma chyba większych różnic. Możliwe, że angażują trochę inne mięśnie pomocnicze, ale czy więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Robiąc w ten sposób ciężko jest optymalnie ściągnąć łopatki a co za tym idzie spiąć brzuch.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
No nic, spróbujemy ze sztangą ;) Muszę chyba kogoś znaleźć do pomocy, bo to bardziej skomplikowane niż się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Na pewno mająca pojęcie przyda się, aby zweryfikować technikę. Możesz też nagrać filmik i wrzucić tutaj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
najlepiej jak nakręcisz sam siebie, to ktoś zawsze ci podpowie tu masz przykład. próbuj, trening czyni mistrza. nie patrz na innych, zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. u mnie na siłce gość jakieś 2 miesiące temu uczył się robić MC samym gryfem. nikt sobie nie robił z niego jaj, a nawet ktoś bardziej doświadczony podszedł i powiedział jakie błędy robi i korygował mu technike






Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2016-05-19 11:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Jak myślicie warto zainwestować w długi gryf i paredziesiąt kilo obciążenia bitumicznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
to zależy jakiej klasy to obciążenie , ja mam klika krążków już z 8 lat , a w zeszłym roku kupiłem 2x15 i przy ciągach jeden talerz pękł . Cel zacny ale musisz być ostrożny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, za mało tłuszczy? Redukcja.

Następny temat

Rano białka i tłuszcze, wieczorem węgle - kilka pytań

WHEY premium