SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Fit Przemiana Konkurs] Papito

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Kofeinę ma tylko jeden ze smaków.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4304
Hej,
TRENING:
Dzisiaj zacząłem ostatni tydzień mojego treningu, potem tydzień wolnego - 0 siłki, i ponownie lece tym samym planem od początku.


POMIARY:


DIETA:
Dzisiaj do końca dnia wpadnie ok 2100kcal, 210B/83T/120W
a menu wygląda tak:

1.
Pierś z kuraka 300g
5 g oleju kokosowego
3g omega3
125g mascarpone
ok 300g szpinaku

2.
144g chleba tostowego pelnoziarnistego graham
200g szynki konserwowej
ok 35g keczupu
1 jajko

3. 30g izolatu

4.
200g kury
70g ryżu
10g oleju lnianego
ok 200g kapusty kiszonej
może jakiś brokuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4304
Hej,
wczoraj pierwszy raz spróbowałem sobie fat loadingu, Podbiłem kalorie do 2500 (aktualnie ok 1950 leci) i wyszło mi 170B 190T i 15W. Fajna sprawa, podjadłem boczek i dużo mascarpone z białkiem. Dzisiaj rano wyjątkowo niska waga i pas :)



dzisiaj DT, sporo zajęć na uczelni, pierwszy posiłek ok 13, drugi godzinę po treningu o 18.30, w międzyczasie okołotreningowo poszło bcaa (przed) i izolat (+ leucyna po).

Po treningu takie cuś :D :


110B/ 27T/ 170W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4304
Ahoj,
zakończyłem w zeszłym tygodniu cykl treningowy (7 tyg), teraz tydzień deloadu. 2,5 tygodnia leciałem na ok 1900-1950 kcal, w tym tygodniu miałem zamiar uciąć węgli, ale postanowiłem spróbować ketozy. Od dzisiaj makro 125B/140T/20W - ok 1900, bez rotacji.

Aktualne pomiary:

BF% wg kalipra - 12%



Zmieniony przez - papito w dniu 2016-04-19 10:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6785 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66894
jak długo planujesz ketoze?
ja zakończyłem po 2 tyg

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4304
Mam zamiar polecieć jeszcze 8 tygodni, do końca redukcji.

Póki co samopoczucie gówniane, łatwo mnie zdenerwować i nic mi się nie chce. Na początku tygodnia mimo deloadu zrobiłem 3 treningi co by trochę gliko wypompować. Węgle z reguły nie przekraczają 20tu. Zeszło dość sporo wody, ale nie ma czym się cieszyć, bo to nie fat.

Kalorykę trzymam tą samą, ok 1900. Dzisiaj w planie 14jaj, 90g majonezu, pare oliwek, 3 capsy omega-3, trochę śmietanki i masła do kawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też te saszetki do wody mam z tej strony, w ogóle od jakiś dwóch tygodni jestem chyba ich głównym sponsorem, oblukaj sobie też batony bo mają na prawdę fajne do tego mają dużo błonnika i jak mam problem z opróżnieniem to akurat jak znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94711 Napisanych postów 364673 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669767
papito
Czy taniej to nie wiem, ale lepiej raczej nie. Tamten koncentrat ma kofeinę więc dla mnie jest przekreślony. Do tego z bolero mam 40 pare smaków.


mr Big ma koffi ? który? miałem ze 4 smaki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Tylko wiśnia-banan ma z tego co pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4304
Strong_Test
też te saszetki do wody mam z tej strony, w ogóle od jakiś dwóch tygodni jestem chyba ich głównym sponsorem, oblukaj sobie też batony bo mają na prawdę fajne do tego mają dużo błonnika i jak mam problem z opróżnieniem to akurat jak znalazł


Batoniki to zawsze był drogi biznes
Raczej skusze się na własne na bazie masła orzechowego, oleju kokosowego, wpc i błonnika w prochu. Jak te saszetki? Chwalisz sobie? Ja zdążyłem parę wydoić, ale ze względu na keto jestem zmuszony z nich zrezygnować. Brałem kiedyś od nich ten cały makaron co ma 8kcal na 100g, ale walil okropnie śledziem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a poranne treningi muay thai

Następny temat

[Fit Przemiana Konkurs] novyneo

WHEY premium