SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekto z budowy a przemiana jak u endo

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Chyba mam sklonności jak to endo maja
Witam to że na normalnych dietach zbilansowanych się podlewam podczas masy to juz dawno zauwazylem ale nie widziałem alternatywy.
Zacząłem od CBL czyli
DNT białko około 200g, ww - do 30g, T - roznie 70-100 najczesciej.
w DT - rano białko + troche tłuszczy, szejk białkowy -> trening ->5h ladowałem do oporu unikajac tłuszczy, na kolacje dawałem b-t
Trenowałem 4x w tyg ( wiem cb jest optymalny dla 3x w tyg ) wiec ladowania byly 4x w tyg
w 1.5mś z 10% do 8% udało mi sie zejść tracąć jakies tam milimietry w lapce, wszystko generalnie pocięte razem ze skosnymi,udami itd.
Pozniej jak juz stwierdzilem ze koncze z redu to zacząłem lecieć dalej schematem ze przed treningiem tylko b+t, a wegle dopiero po treningu
a DNT dawałęm po prostu 100-150 ww rozbite na 3 posilki.
Nadal było wszystko ok, wrecz stałem w miejscu z wagą delikatnie rosłem co mnie bardzo zdziwiło, po 3tyg stwierdzilem ze wroce do standardów czyli jedzenie owsianki z rana (ogolnie wegli) ze nie bede robic ladowac po treningu tylko normalnie bede sie starac miescić w 350ww w dt. i a dnt zostane przy tych 150ww.
Kwestia 1mś, pas +2cm, reszta też troche spuchła ale nie adekwatnie do pasa. Zresztą zlapałem sporo wody na klacie, co wczesniej nie występowało.
Wiec na cbl jako ekto wycinke zrobilem zadziwiajaco dobrze ( mimo ze to dieta pod rekomp/budowanie masy bardziej ) , wszystko szlo dobrze do poki nie zacząłem jeść węgli od samego rana
Teraz znow wskakuje na cbl i szukam nadal sposobu na masowanie bez ulewania sie nadmiernego w pasie.

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-11-12 12:06:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Pierwsza sprawa jaka się rzuca w oczym to ilośc węgli 350g ww mając skłonności do zalewania się to stanowczo za dużo. Jak nie chcesz jechać schematem CBL to problemu nie widzę.

Przedewszystkim carb cycling + większość węgli po treningu, nie wszystkie ale zecydowana większość, zminimalizuję to gromadzenie fatu na brzuchu, ale nie zapobiegnie.

Genetyki nie oszukasz, jeżeli masz skłonność do odkładania fatu głownie na brzuchu, tak będzie zawsze.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Na cbl lecialem dt nawet po 400ww w ciagu 5h i fat lecial az milo. Gdy okazalo sie ze na cbl jestem w stanie sie wrecz odchudzac, lecialem tak samo tylko ze w dnt dodalem z 100ww i wtedy dopiero lecial rekomp. Zaczalem dawac nawet mniejsze ilosci ww podczas zbilansowanej ( 350, a wczesniej lecialo po 400 z czego polowa to proste) momentalnie wszystko szlak trafil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Na tym polega Cbl.
Sa.momenty kiedy mozna jesc wegle.
Sa.momenty kiedy nie.

Jak sie je wegle wtedy kiedy nie.mozna to nic innego jak zwykla znilansowana dieta.

Tyle.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Trochę miałeś niezbyt korzystną proporcje białka do tłuszczy.
Powinno się jeść w przybliżeniu 2g tłuszczy na 1g białka, a Ty robiłeś na odwrót.

Dlaczego CBL miałby być optymalny dla 3 dni?
Autor diety podawał trening pod dietę na 5 dni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
walker1707

Powinno się jeść w przybliżeniu 2g tłuszczy na 1g białka, a Ty robiłeś na odwrót.


Skąd taka złota myśl ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
W jednym z podcastów Kiefer mówił o tym.
Tłuszcz w węgle ciężko zamienić, ale białko już bardziej.
Mówił też, że dieta wysokobiałkowa, nawet z ograniczoną ilością węgli nie jest ketogeniczna.
Do tego białko powoduje wzrost insuliny, a podstawą CBL jest jej niski poziom w DNT i przed treningiem

Zmieniony przez - walker1707 w dniu 2014-11-12 18:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Chyba mu chodzilo o posilki przed treningiem.
2g fatu na 1gram bialka to da kolosalna ilosc 4g fatu minimum.

Wiadomo ze kazdy bedzie bronil "swojej" diety ale na szzescie jest tak ze nia ma tylko "jego" diety.

Kazdy kalibruje pod siebie dana diete.

Jak ktos wie ze go zalewa od nadmiaru wegli to chyba jasne jest ze nie moze ladowac wegli w kazdy dzien czy o kazdej porze.
I tutaj zadna nazwa diety nie pomoze!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Solaors prosze nie pisz o rzeczach oczywistych, napisze jeszcze raz wyraźniej bo chyba nie widać pytania.
Bedąc na cbl niewazne ile węgli ładowałem po treningu, 400 czy 500 robilem redukcje. Zeby zacząc robic rekompozycje/delikatna mase na cbl musialem zamiast max 30ww w dnt dać okolo 100ww. wtedy cos sie ruszyło.
Gdy wszedłem w zwyka dietę zbilansowaną i dawałem węgle od samego początku dnia ZAZNACZAM - NIE BYŁO ICH WIECEJ NIZ 350 w DT, dnt 100-150ww,mimo mniejsze kaloryczności niz na cbl zaczęło mnie momentalnie podlewać.
DLACZEGO TAK SIE DZIEJE/STAŁO ?

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-11-12 20:09:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Troche sie to kupy nie trzyma wszystko na redukcji jadłeś 500g wegli na masie jesz 350g ww, to ile ty jadles bialka i fatu ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
gdyby trzymało się kupy to bym nie zakladał tego tematu, bo nie od dzis siedze w dietetyce. Białka/Fatu zawsze bardzo podobnie. w dt 200,50-80, dnt 200-230 80-120.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene planu treningu i odchudzania

Następny temat

IF 16 Redukcja

WHEY premium