SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]kristek86-Wycinka na całego-REDUKCJA 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Trening mi się podoba tylko fajniej by było rozdzielić trening nóg i pleców bo się albo zajedziesz,albo któraś grupa mięśniowa będzie słabiej trenowana.
Jeżeli chodzi o aeroby to powiem Ci jak Ja to robiłem... 6.00 rano porcja izolatu 7.45 bcaa+aminokwasy proste i jazda na rower.Ale możesz też siadać śmiało po solidnej porcji BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
po treningu - 3 kaps. hmb + BCAA / 15 min. później izolat, 30 min. później posiłek
nie pijesz węgli po treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1112
Przemek ostatnio Rebel Magazine pisze tak: "... brak uzupełniania węglowodanów po treningu doprowadzasz do efektu odwrotnego - SPOWALNIASZ METABOLIZM ! Dla osób, które nieustannie prowadzą walkę z nadprogramowanymi kilogramami doskonałym rozwiązaniem będzie VIATGRO(nie wiem czemu jest tak napisane) ELECTRO - ENERGY."

Jeszcze wcześniej piszę że metabolizm się spowalnia jak nie wypijesz ww po treningu.

Trzeba wyjaśnić te sytuację bo ludzie ogłupieją z nadmiaru wiedzy w końcu.

Zmieniony przez - Maldbarg w dniu 2011-02-19 20:11:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Przy redukcji moim zdaniem :

+ Przed treningiem siłowym :

- BCAA + Spalacz + Glutamina + HMB

+ Po treningu siłowym - Przed Cardio:

- BCAA + HMB + Leucine Fusion

+ Po Cardio :

- BCAA Turbo JET, Leucine Fusion + HMB + Glutamina + 30-50 gram VITARGO potem IZOLAT

Przy masie natomiast :

Między Treningiem Siłowym i Cardio - bierzemy VITARGO w celu zabezpieczenia mięśni i uzupełnienia energii.
Przy masie robimy Cardio po to aby mieć lepszy apetyt, zjeść więcej a przede wszystkim dzięki temu zabiegowi mamy przyspieszony metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
MrPapaj właśnie myślałem też nad opcją plecy + biceps i barki + nogi. Szczerze powiem, że nóg za ostro nie ćwiczę, bo już mam problem z zakupem spodni
Rano myślę wziąć większą porcję BCAA tzn. 1,5-2g/10kg i jechać cardio a po już 1g/10kg i normalny posiłek.

DEFINICJA zawsze daję porcję węgli po treningu, ale prawdę mówiąc nigdy nie brałem odżywki typu Vitargo tylko wolałem coś zjeść jakiś owoc + wafle ryżowe, ewentualnie dżem. Tylko teraz właśnie się zastanawiam czy po treningu a przed cardio dawać węgle np, MaxCarb czy tylko porcję BCAA??

Jabi sam tak będziesz stosował?? Bo wcześniej na redukcji inaczej jechałeś

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
będe brał trochę Vitargo na bank po wszystkim.

Ale to będę myślał co i jak po niedzieli.

a no i to będą te pierwsze tygodnie wycinki to jeszcze tak bardzo się nie skupiam na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
A czym się różni Vitargo od MacCarb??
Bo patrząc na skład to nie widać różnicy zbytniej..
Vitargo electro-energy



MaxCarb




W dodatku MaxCarb zawiera sód, wapń, potas i magnez.

I jeszcze jedno węgle pomiędzy treningiem a cardio czy dopiero po cardio i jakie wtedy dawki HMB skoro przed treningiem, przed cardio i po cardio??

Zmieniony przez - kristek86 w dniu 2011-02-20 10:39:43

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
kristek86

w składzie vitargo też jest wapń,sód,magnez,potas a różni się tym, że vitargo to wegle złożone a max carb proste, czyli o wiele wolniej się wchłaniają i w umiarkowanym tempie uzupełniają zasoby energii max carb powoduje bardzo szybkie wchłanianie i duży wyrzut insuliny po czym szybko spada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Dzięki za odp. już kumam o co chodzi

Ale jak to jest, po treningu zaraz trzeba uzupełnić węglami prostymi + aminokwasy itp., później izolat a później posiłek białko i węgle złożone. Zgadza się??

Może napisze coś o treningu:
planuje robić po 4 serie 16/14/12/10 i na każdym treningu zmienić jedno ćwiczenie na inne, później cardio ok. 30 min na orbitreku

Zmieniony przez - kristek86 w dniu 2011-02-20 11:41:32

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie supli na mase ,,,

Następny temat

Trening czas zacząć!

WHEY premium