SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] szymon12159 - 17 ya

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Zabierz kofy z 2 porcje to na pewno pójdzie :D Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Do 500 mg więcej bym nie brał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Wziałem 2. miarki ale nic mnei nie pobudzilo, w piatek biore 3 ;)

To dzisiaj mialy być plecki i były Smile

1. MC:
- 4x190kg
- 4x210kg

I tu REKORD pobity został:

240kg a potem..

243kg - Nowy nieoficjalny rekord Polski w mej kat. ! Wink



2. Wspiecia na place stojac maszyna:
- 6 serii

3. Wspięcia na palce maszyna siedzac:
- 6 serii

Dzisiaj 2 miarki koffy, ale to za mało .. bo nic mnie nie pobudzilo :) wezme 3 w piątek ;)

Coraz więcej ludzi podziwia mnie na siłowni haha, ze względu na siłę ;)

Zmieniony przez - szymon12159 w dniu 2014-05-14 19:39:03

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
GRATULACJE KVREWSKIEJ SIŁY. Z tą kofą to jest z deczka kicha, sam mam activlaba w tabsach i 400 mg mnie w ogóle nie kopie. Nie wiem czy organizm się przyzwyczaja, jedynie potem są problemy ze snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Wgl nie wiem ile ma miarka, ale cos malo .. bo 2. nie kopaly .. bede zwiekszal tak dlugo az cos poczuje :)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Gratuluje tego 243 kg :) Napewno kopnęło coś bo tyle poszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
20 czerwca są chyba Mistrzostwa Polski w TSK do lat 16 i 18 wybierz sie bo możesz wygrać spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
U siebie bralem 230 bez problemow bez koffy, wiec nie wiem czy to dzieki koffie ; )

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
piękna siła. nie dziwie się że ktoś podziwia, 240 na patyku jednak musi wyglądać prze-super-mega-kozacko xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
szymek ty to jesteś jednak koń !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dolnych partii mięśni brzucha

Następny temat

Men's Health Powre Training by Robert dos Remedios - kilka pytan

WHEY premium