SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] szymon12159 - 17 ya

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Trzeba zapierdzielać, nie ale tak serio to łapa jak łapa, to bylo na pompie ;)

Tak bez może z 40cm.

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
na pompie jak mam 38 bedzie dobrze XD

Zmieniony przez - CFnewbie w dniu 2014-05-07 14:24:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
No to nie jest źle! Gdybym tak konkretnie spompowal to moze 42 w porywach do 43 ;) chodz raczej nie, kiedys bylo blizej 43 ;)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
tylko ty ważysz niecałe 80kg xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Ja mam 45 ale przy wadze ponad 100 kg :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
gratuluję szymek ! dawno mnie nei było ale już jestem obeznany co tutaj sie działo jeszcze raz grauluacje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
A dziekii bardzo Adrianos!

no mam 78, a Ty masz wiecej tak CFnewbie? ;)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
dzisiaj u dziewczyny koło 17 wszedlem na wage i było 87,4 w ciuchach. chuyna ostra się robi, bo żyły gdzieś uciekły a kilogram spadł :D stres xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
haha, za malo akcji w łózku z Kobieta hehe ;)

nie no zartuje ;)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
za mało, mówisz :D? to wezme to pod uwagę i zwiększe liczbę, może pomoże XD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dolnych partii mięśni brzucha

Następny temat

Men's Health Powre Training by Robert dos Remedios - kilka pytan

WHEY premium