SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] szymon12159 - 17 ya

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Postaram sie dac jak ogarne jakies foty ..

strongman - zarobki sa ale male, musisz juz byc jakims na skale swiatowa silaczem aby mowic o porządnych wynagrodzeniach ..! :)

a trojboj czy samo wl to lipa, jednie co to sa nagrody rzeczowe :)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
A ty chcesz być strongmanem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Może kombo trenera personalnego i dietetyka? U nas zaczyna się na to boom, a nawet już się zaczął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
moglem robic kurs dietetyka za darmo ale nie robilem bo mam lipny dojazd do szkoly ..

ja nie chce byc strogniem ..

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
tylko trojboista badz samo wl .. a takie strogni to moze kiedys sie bede bawil dla zabawy, a teraz to jade bo mi sie nudzi, zabawa, pierwsze zawody moja takie

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Ja właśnie myśle o strongman ale zobaczymy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Kurde denerwuje mnie to ze piłkarze maja takie zarobki a w sportach siłowych jest taka lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
po prostu lipa , a graja jak cioty ..

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
I po zawodach, impreza na prawde super !! Telewizja byla - Chopin albo TTM, nie pamietam

Zabawa bardzo fajna :D

Mialem 5 miejsce na 6 zawodnikow czyli sie ciesze, bo na prawde ladne konie były !!

Moje wyniki:

* walizki - dalem ciala bo o noge zachaczylem i tylko 10m, a szedlem jak burza :)
* opona 280kg - 6obrotow w 35sek. :D
* belka do gory - 90kg zaliczone, prawie 100kg wzialem ale lewa reka mi nie dociagnela sie.. ;]
* podnoszenie auta citroen berlingo (na moje oko z 220kg) - 5 powt. w minute ;)

Byłem najmlodszym i najlżejszym zawodnikiem, ale bardzo mi sie podobalo :) Dostalem koszulke, karnet na silke na miecha i dyplom w ramce :) koszulka na mnie wisi jak worek, a na pozostalych obcisnieta jak cholera haha

PS. kolezanka widziala mnie w TV, kariera sie rozkreca, hahahaa :D

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
To brawo a jaka nagroda za 1 miejsce była ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dolnych partii mięśni brzucha

Następny temat

Men's Health Powre Training by Robert dos Remedios - kilka pytan

WHEY premium