SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
tylko ze z tego wynika ze zmalalo w klatce xD dlatego ja sie tak nie jaram bardzo tymi pomiarami. Trudno mi chyba złapać sie idealnie w tych samych miejscach... Ale wizualnie mi sie podoba. Tylko tak - łapki sa ładne, ale jak na 65 kilogramowego zawodnika. W barkach znacznie sie poszerzyłem. Klatka niech bedzie ze jak na zawodnika ok 75 kg, ale brzuch ? prawie 90 w pasie przy wadze 78 ? tyle to bym mogl miec jakbym wazyl 85 i mial w klacie ze 120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Jak to zmalało w klatce jak wpadło tam 3 centymetry?

A brzuch mierzysz też fałdomierzem czy tylko obwód w pasie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
tylko obwod pasa wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
TomaszAZ
tylko obwod pasa wlasnie


Bo czasem sam obwód może stać w miejscu, a bf lecieć w dół. Bo np mięśnie rdzenia nieco się powiększą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no fakt jest taki ze robie te pomiary tak malo rzetelnie,az nie wypada w mojej profesji,no ale szewc bez butow chodzi... no i niedlugo juz moge nie byc szewcem..eh. Dzisiejszy trening odwoluje z powodu migreny i jutrzejszych zalatwien z wczesnego rana i nawału pracy po piątku..zeby tak caly miesiac bylo..



Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2018-06-26 17:03:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Oj tam na pewno nie będzie źle czemu miał byś już nie być szewcem? No jak jest sporo roboty to chyba dobrze?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
teraz tak,ale wiesz jak to jest, kilka klientow na wlasna reke, coś na tej silopwni na ktorej jestem. Musze cos zrobic z tym bo zarabiajac 800-1300 zł to mozna zbankrutować nawet bez firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
No niestety takie zarobki w skali miesiąca nie są zbyt duże. Trzeba mieć trochę klientów na stałe

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
No trzeba .. i skąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
TomaszAZ
No trzeba .. i skąd


Niestety bazę i renomę się buduje długo. Ja prowadzę, jednocześnie 4-5 osób nie więcej bo nie żyję z tego to moja pasja i zainteresowanie, ale z czasem Ci przybędzie


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-06-28 13:51:26

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium