SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Redukcja,łamiemy schematy.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1008
Siema,postanowiłem założyć swój dziennik dla monitorowania swoich postępów,oraz lepszej motywacji. Celem bedzie redukcja. Dieta bedzie nieco zawiła,bo nie bedzie to ani carb nite,ani vlcd,ani CKD,czyli takie moje hooy wie co. Tak,juz czuje ta fale krytyki
A wiec,założenia sa takie:
DNT: Do 220-230g bialka, węgli max 50, tluszcz do 50g (zazwyczaj z jaj/tranu/wloskich/miecha)
DT: Do 220-230g bialka, wegle z warzyw i po treningu "lody" własnej roboty,czyli: 225g mix mrożonych owoców,slodzik,troche jogurtu i odzywka bialkowa,ewentualnie wpadnie jakas grucha do tego.Tluszcz do 50-60g.
Po przećwiczeniu całego ciała,czyli w niedziele po południu, bedzie wpadalo ładowanie,jednak bedzie ono liczone.
Kcal:do 4000+/- (w zależności od samopoczucia) B:2g/kg, nie wiecej/T: Do 100g większość bedzie tych "zdrowych". Reszta węgle.
Nie bedzie chamskich ładowań,posilki w te dni raczej bede komponował i przygotowywał sam.
Okno jedzenia otwieram o godz 12.00.
Trening bardziej intuicyjny,ale podział partii zawsze ten sam.
Pon-nogi
Wtorek-off
Sroda-Klatka,biceps
Czwartek-off
Piatek- tric,plecy
Sobota-off
Niedziela-barki,brzuch
W DT: Interwały 15min(Nie HIIT)
Aktualna waga to 83kg,wzrost 175cm,pas:84cm
Suplementacja:
20minut przed treningiem: IFN Max Out,Hi Tec BCAA
W trakcie treningu
:IFN Compete!
Po treningu: BCAA Hi Tec
Po powrocie z treningu: Peak Delicious 30g (dodawane do lodów)
Foty będą na dniach,na diecie jestem od poniedzialku. Pozdrufffki!


Zmieniony przez - WitamKonsumenta w dniu 2015-03-06 09:29:03

Zmieniony przez - WitamKonsumenta w dniu 2015-03-06 09:32:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1008
Dobrze,tato. W takim razie skorzystam z jakiegoś gotowca :P
Tak swoja drogą,to sporo ćwiczeń nie wypisuje,które robię,bo albo nie wiem jak sie fachowo nazywają,albo robię je na maszynach. Za leniwy jestem chyba :d

Zmieniony przez - WitamKonsumenta w dniu 2015-03-10 10:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Daj foto sylwetki to Ci powiem czy coś z tego będzie

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1008
Chodzi o to,czy mam na sobie mięcho i nie chce rzeźbić w kościach? O to sie nie martw,może Ronnie Coleman ze mnie nie jest,ale cos tam tego mięsa jest. Moge zarzucić zdjęciem w ostatniej fazie redu w tamtym roku.

Zmieniony przez - WitamKonsumenta w dniu 2015-03-06 10:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Chętnie kukne, chociaż aktualne bardziej mnie interesuje (tylko bez skojarzeń)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1008
Mrrr,hahah Aktualne tez będą,ale to na dniach. A wtedy bylo takie cuś:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
A z nogami co się działo ?

Dobra już bez SPAMU, powodzenia będę kukał jak realizujesz plan.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1008
Błędy dzieciństwa :D Od konca redu robie treningi właśnie z naciskiem na nogi,caly trening na na nie poświęcam. Mysle,ze troche sie poprawiły. Jesli ktos ma jakies uwagi/propozycje,to chętnie posłucham. Choc szczerze mówiąc nie widziałem tutaj żadnego dziennika,w ktorym ktos się wycial tym sposobem(no oprócz Solarosa),albo dzienniki konczyly sie po 2 dniach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
CC + refeed

Bede wpadal.

Ile wegli w Dt?
Niedzielny trening zmienilbym na srodowy/piatkowy.
HIIT
brzuch
I refeed.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-03-06 14:57:31

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1008
Wegle tylko po treningu.Na pewno pójdzie kolo 30ww z owocow. A tak to reszta śladowe ilosci z warzyw/orzechow/serow w ciagu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Podchodzi mnie to pod Vlcd

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1008
Nie do konca,może zmodyfikowane vlcd. Tam przejmują sie zjedzona przegotowana marchewka,a co dopiero owoce! 100kg konie jedza po 1200kcal. Takze ładowania mogą nie robic po 3-4tyg,bo.... No właśnie. Ja jestem ligę niżej i niczym extra sobie nie pomagam.

Zmieniony przez - WitamKonsumenta w dniu 2015-03-06 18:13:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF rotacja oknem żywieniowym

Następny temat

[BLOG] kurekski (pods.redu.s.14)

WHEY premium