SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(4) Test i opinie dla X-pomp NOVEM, GAME DAY, EVOLVE, C4

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Temat tylko do opinii testerów.


Testerzy zobowiązani są do rzetelnej oceny działania produktu:

- ilość porcji
- pompa
- pobudzenie
- skupienie
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia
- ogólna ocena po 'x' porcjach

Zakładam temat ponieważ pierwsza osoba dostała już produkt.
Proszę o zachowanie porządku w celu przejrzystości tematu.

Podziękowania dla user'a X-pomp za możliwość przeprowadzenia testu.

Czekamy na foty produktu i pierwsze opinie

SPAM = BAN
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
EVOLVE

- Ilość porcji- 3 ostatnie czubate porcje +15 G , trening : Klatka+Bic
- Pompa -0/10 - Specjalnie zrobilem kilka tren bez evolve i nie widze roznicy w pompie
- Pobudzenie -6/10 - Napewno lepsza motywacja do cwiczen.
- Skupienie 9/10 - Bylo bardzo dobre , caly czas skupialem sie na ciezarach ogolnie trening wyszedl fajnie .
- Smak -5/10
- Rozpuszczalność -5/10 -Slaba

Ogolna Ocena : 4/10

Podsumowanie : Moim zdanie przedtreningowka wypadla bardzo slabo jak na cos z 1,3 , pobudzenie jest troche lepsze od porzadnej kawy , normalna porcja praktycznie wogole nie dziala trzeba zwiekszac przez co evolve staje sie bardzo nie ekonomiczne , jeszcze raz dziekuje x-pomp za mozliwosc przeprowadzenia testu , pozdrawiam .




Zmieniony przez - PTRQ_93 w dniu 2012-05-16 14:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Witam, na wstępie chciałbym podziekować osobie, która zafundowała nam te suple, dzieki X-pomp.


Więc tak (do dziś nie wiedziałem co do mnie trafi), wleciał suplement przedtreningowy o nazwie Novem z firmy Scivation



Ok, zaczynamy.

- ilość porcji = 1 porcja 10g

- pompa = Pompa bardzo dobra, jestem pozytywnie zaskoczony 7/10

- pobudzenie = Nie odczułem żadnego 0/10

- skupienie = Tutaj najbardziej na plus z każdym powtórzeniem coraz lepiej, przez co mięśnie było czuć dużo lepiej. 8/10

- smak = Smak dobry choć nie najlepszy(pozostaje dziwny posmak po wypiciu) 5/10. A jaki smak to i czuć jagode/poziomke. Mix berry.

- rozpuszczalność = Znakomita 4razy poruszałem shakerem 9/10

- ogólne odczucia = W końcu coś ode mnie, więc tak. Pompa super skupienie takie w mięśniach znakomita, jedyny minus to ta beta alanina czułem ją przez cały trening, dla mnie to uczucie takie jakbym sie nie mył przez kilka dni Nie lubie tego.

- ogólna ocena po 'x' porcjach = Zobaczymy z czasem











Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-04-17 22:08:21




Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-04-17 22:08:47




Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-04-17 22:09:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
1 porcja - 5g

Trening nog.

Smak: 10/10 - bardzo dobry, lekki smak pomaranczy, nieslodki, nie czuc zadnej chemii, wchodzi bardzo gladko i nawet powiem, ze mi smakowalo.
Zapach: 10/10 - delikatny, lekka nutka pomaranczy, zero chemicznego zapachu.
Rozpuszczalność: 10/10 - bez zarzutow, 5 sekund mieszania lyzeczka, nic nie zostaje na spodzie.
Pobudzenie: 7/10 - odczuwalne ale bez szalu.
Pompa: 6/10 - srednia.
Koncentracja: 7/10 - srednia.
Wytrzymałość: 6/10 - slabo odczuwalne zwiekszenie wytrzymalosci.


Ocena ogólna: po 1 porcji 6/10
















Zapomnialem zrobic zdjecia rozpuszczonego prochu, przy nastepnej opinii wrzuce


Zmieniony przez - michal09 w dniu 2012-04-19 19:59:14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Kolejny trening:


- ilość porcji : 1porcja, 10g
- pompa : Dziś dużo słabsza, ale to raczej nie z powodu przedtreningówki(pogmatwało mi sie w życiu) 6/10
- pobudzenie : Niestety nie odczułem żadnego 0/10
- skupienie : Byłem strasznie rozkojarzony dziś 3/10
- smak : Bardzo dobrze smakuje jak pijesz, tylko po wypiciu pozostaje smak opony (dosłownie) 8/10
- rozpuszczalność : Znakomita. 10/10
- ogólne odczucia Niestety dziś miałem strasznie słaby trening, nie wiem czy jakakolwiek przedtrenigówka była by w stanie mi dziś pomóc.
- ogólna ocena po 'x' porcjach : to dopiero 2 porcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453



- Ilość porcji - 1Porcje
- Pompa - 6/10 Przecietna
- Pobudzenie - 3/10 Cos tam poczułem ale za mało zeby dac wieksza ocene, bardzo trudno u mnie o dobre pobudzenie wiec nie jestem zdziwiony, tym bardziej ze poszła narazie 1Porcja jesli skład sie zgadza z tym co jest napisane na opakowaniu to 2-3Porcje powinny kopnąc
- Skupienie - 0/10 Kompletnie nie odczuwalne.
- Smak - 9/10 Smak rewelacyjny, Lemon-Lime Chiller Dla mnie idealny, jak wiekszosc Pre-Workoutów smakuje jak lekarstwo ale mimo to mi smakuje
- Rozpuszczalność - 10/10 Rewelacja, kilka ruchów łyzeczka i rozpuszczone w stu procentach.
- Ogólne odczucia Jak na 1Porcje sredniak, 2-3Porcje powinny cos zdziałac.

Jeszcze raz dzieki X-Pomp

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-04-19 21:03:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Witam. Również Dziękuję użytkownikowi Xpomp, za możliwość przeprowadzenia testu suplementu; Evolve.

- ilość porcji - 1(5g)
- pompa - 1/10 - było nawet gorzej, niż normalnie..
- pobudzenie - 3/10 - również bez szału.. jak po kawie.
- skupienie - 3/10 - j/w
- smak - 10/10 - lekki smak owocowy z odczuwalnym posmakiem słodzika.
- rozpuszczalność - 10/10 - rozpuściło się bez problemu.
- ogólne odczucia - po jednej porcji lipa, zobaczymy po 1.5 jutro.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
- Ilość porcji - 2Porcje
- Pompa - 6/10 Przecietna, nic specjalnego - trening NUK
- Pobudzenie - 3/10 Chyba takie same jak wczoraj przy 1Porcji, duzej roznicy nie czułem.
- Skupienie - 0/10 Kompletnie nie odczuwalne.
- Smak - 9/10 Przy jednej porcji smak rewelacja, przy dwoch troche za słodki IMO.
- Rozpuszczalność - 10/10 Rewelacja, kilka ruchów łyzeczka i rozpuszczone w stu procentach.
- Ogólne odczucia Jak narazie nic specjanego, srednia połka, sprawdze jutro 3Porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Witam , z góry podziękowania dla organizatora i sponsora testu ( użytkownik X-POMP )

Zaznaczam że jestem amatorem tego rodzaju preparatów .

1 porcja - 5 g , dziś pierwszy trening " Nogi "

Smak - 6/10 dla mnie za słodkie , plus za to że nie zajeżdżało chemią .
Rozpuszczalność - 10/10 - praktycznie od razu po wrzuceniu ładnie się sklarowało 3 dodatkowe ruchy i wszystko elegancko zmieszane .
Pompa - 9/10 , bardzo odczuwalna , przy RDL myślałem że dvvpsko mi rozerwie he he , czwórki też , elegancko , trening do tej pory czuje .
Pobudzenie - 9/10 - krótko naćpałem się he he w kółko chodziłem , przy końcu lekko mnie zamuliło .
Koncentracja - 8/10 - z natury jestem osobą roztrzepaną i zawsze milion myśli i pomysłów w głowie , dziś na trening nic mi nie mieszało w w mózgownicy skupiałem się na treningu i tylko o tym myślałem . ( rzadkość u mnie )

Wytrzymałość - ( tutaj na ten moment nie dam oceny ) na pierwszy treningu na duży plus , skrócony czas między seriami , ale może być to spowodowane pierwszym uderzeniem i sytym pobudzeniem ( zobaczymy z czasem )

Ocena ogólna - 9/10

Przypominam zdarzyło mi się kilka razy używać tego rodzaju produktów .

zdjęcia dam jutro bo mi korki cały czas padają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Jedziemy z nastepnym treningiem, tym razem nóg


- ilość porcji : 1porcja 10g

- pompa : Dobra, lecz niezbyt spektakularna 6/10

- pobudzenie : Niby jest tam jakaś kofa, ale żadne 0/10

- skupienie : Dobre lecz gorsze niż na 1 treningu 7/10

- smak : Smak dobry, lecz smak opony pozostaje w ustach 6/10

- rozpuszczalność : Bez zarzutu 10/10

- ogólne odczucia : Dziś na treningu nóg nie było jakiejś spektakularnej pompy, ale było czuć. JEDYNIE CO JEST WIELKIM PLUSEM I CO ODCZUWAM ZA KAŻDYM RAZEM GDY BIORE PRZEDTRENINGÓWKE PO TRENINGU GDY KRECE CARDIO NIE JEST ONE TAK MĘCZĄCE JAK BYŁO WCZEŚNIEJ. AŻ CHCE SIE CZŁOWIEKOWI POJEŹDZIĆ, SUPER UCZUCIE.
- ogólna ocena po 'x' porcjach : Myśle, że od nastepnego tygodnia bede mógl tutaj cokolwiek napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
- ilość porcji - 1,5 (7,5g)
- pompa - 0/10 - brak różnicy..
- pobudzenie - 4/10 - odrobinę lepiej się czułem, niż wczoraj..
- skupienie 5/10 - również trochę większe chęci i mniejsze rozkojarzenie..
- smak 9/10 - przy 1,5 porcji na 200ml, powoli słodkawy..
- rozpuszczalność - 9/10 - dziś zostało trochę kryształków na dnie..
- ogólne odczucia 4/10 - 1,5 i wciąż bez szału.. zobaczymy co przyniesie kolejny tydzień z dwoma porcjami.
- ogólna ocena po 'x' porcjach - brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
1.5 porcji - 8g

Trening biceps i triceps.

Pobudzenie: 7/10
Pompa: 7/10
Koncentracja: 7/10
Wytrzymałość: 7/10
Skupienie: 7/10


Ocena ogólna: po 1.5 porcji 7/10

Na razie szalu nie ma Wypiska z treningu wczorajszego, dzisiaj pojda 2 porcje.

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2012-04-21 16:28:08

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś do biegania

Następny temat

Dawkowanie

WHEY premium