SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Jest już ciepło... Maj juz blisko, a bez formy pośmiewisko. ****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169412

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
.. A ja z splita

No bo zobacz. Argumenty za FBW są takie, że częściej są trenowane poszczególne partie mięśniowe, a w splicie za rzadko.
Powiedz Ty mi, jak odizolować triceps, barki od wyciskania na płaskiej, wiosłowania itd. Ale nie ma sensu na dyskusję, muszę się przygotować psychicznie do wypicia białka z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
po co wyciag do splita ?? ja nie mam i cwicze z powodzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714


Teraz tacy "kulturyści" mają największe powodzenie u kobiet.

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-05-06 19:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
wiadomo, że można się obejść. Jednak chcę iść krok dalej, może skorzystać z jakiegoś eksperymentu Pumy.. a wyciąg był tam wymagany

Mam cały strych do swojej dyspozycji tylko chęci i troszkę funduszy i jest gdzie i na czym trenować

Zmieniony przez - gandi87 w dniu 2009-05-06 19:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
eeee tam w sumie ja wole sprawdzone metody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
wiesz nie zawsze będziesz początkującym, na którego "prawie" wszystko działa Monotonia też daje w kość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
tak tylko tych sprawdzonych metod jest tyle ze monotonia dopadni moze za 4 lata najpredzej a na eksperymanty przyjdzie pora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
HZ2 - w tych pompkach staraj się żeby biodra nie były w jednej linii z barkami, tylko bardziej wysunięte do przodu. Nogi na podwyższeniu. Szczegółów nie podam, bo sam musisz znaleźć metodę, na odległość jest trudno
Aha - jeszcze staraj się nie ruszać barkami, łokcie prowadź po bokach, klatę wypnij lekko do przodu.

edit: w ogóle mówimy o pompkach tyłem czy na poręczach?

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-05-06 19:24:13

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Alu, te pompki z wykorzystaniem stołka to bez problemów z obciążeniem robię, tylko chodzi mi o te:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona_pliki/image041.gif

bez tego czegoś na nogi

na poręczach

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-05-06 19:26:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
No to tak jak już było powiedziane - wdech na dole (tylko nie taki do pełna, normalny), klatkę wypnij.
Poza tym, do tego trzeba się przyzwyczaić, mnie kiedyś też łupało w mostku i o ile do teraz prawie nie zwiększyłem swoich osiągów, to poprawiła mi się kondycja kości i stawów

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Masowy. do Oceny.

Następny temat

Jakie ćwiczenia potrzebuja najwiecej kcal ?

WHEY premium