SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Igła w dupsku, igła w udzie, nowy SPAMpost, właźta ludzie***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153524

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
W zeszlym roku (3gimn) mialem fajna pania wychowawczynie 26 lat szczupla blondyna Sylwia xD i mielismy misje zrobic zdjecie jej tylka ;p i akurat przyszla miedzy moja lawke a kolegi i idealne warunki do zrobienia fotki xD a akurat wtedy mialem nowy tel motorole L7 i jakos tak wyszlo ze dzwiek aparatu byl wlaczony no i dalej bylo przeje*** bo ona wiedziala ocb

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja ******le zrobić fotke tyłka to aż tak was podniecało czy co ?

ja pamiętam jak sie jajka nauczycielkom podkładało na siedzenie ale zawsze jakiś ***any kabel w klasie był
a jak bym miał taką młodą nauczycielke chociaż by teraz i by mi sie podobała to bym nie miał problemu by jej powiedzieć ze mi sie podoba i chce sie z nią umówić ale do młodszych(chodzi o moje wiekowo) jakos sie czaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
haha ona dobra w chooy byla :D material do recznego byl potrzebny nie no zartuje. ale tak jakos nam sie wkrecilo a ja przez to poplynolem xD ale nie odddalem jej telefonu a kiedys na wychowaniu do zycia w rodzinie mielismy napisac wymarzony pierwszy raz i kumpel napisal cos ze chcialby z p.Sylwia w szkolnej toalecie na parapecie. i tez jakis ***any pedal zagonil jej i na lekcji powiedziala do niego ze ma nadzieje ze to byly tylko zarty a on buraka je***

Zmieniony przez - szejkskin w dniu 2007-12-07 15:10:30

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
material do recznego byl potrzebny nie no zartuje.

średnio 50% żartu to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
u nas babka od niemca była tarczą bo zanim przyszła to sie zapier.dalało krede dzielilismy sie z kumplami...i jak pisała coś na tablicy to był rzut do tarczy na plastyce z koleji babka pokazywała jaksie rysuje poszczególne rzeczy albo maluje farbami to przynosiła wode w wiaderku zeby każdy nie ganiał i wody nie było na korytarzu...dziewczyny ją otaczały...my robiliśmy wielkie kule z papieru maczaliśmy w tej wodzie i latały żesmy to nazwali mózg Kolumba a o pani od historii to nie bede nic mówił bo do dziś mi jej szkoda

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
haha w tym wypadku to akurat prawda tzn. nie walilem gruchy

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
szejkskin to macie dobrą szkołe jak musicie opisywac swój pierwszy raz

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
a juz tam niechodze :D ale wydaje mi sie ze w kazdej szkole na wychowaniu w rodzinie teraz tak jest

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Nauczyciel kazał wam opisać swój "wymarzony pierwszy raz"??? Co to za szkoła?! Oo

Uważajcie lepiej na niego ;)

Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-07 15:23:39

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
nauczycielka :D no to bylo w temacie o inicjacji sexualnej

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje porady apropo metki

Następny temat

Działanie testosteronu

forma lato