SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Igła w dupsku, igła w udzie, nowy SPAMpost, właźta ludzie***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152606

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
bili jaki w smaku jest ten white flood???
smaczny czy na sile sie przelyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
elite może Ty mi pomożesz...spotkałes sie z czymś takim jak grelina ???

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
tak dawno temu byla podnieta nad tym hormonem
jest sporo info na necie n/t/t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
w smaku jest w *** paskudny i ciezko go przełknąć i sie strsznie "bryli" po jakimś czasie-ale klepie i o to chodzi
garg-smaczny,niektórzy mowia ze nie działa,ja na nim robiłem najbardziej hardcorowe treningi,tez godny polecenia-ale tu na pobudzenie przed treningiem nei ma co liczyć
noxtreme z kaizena-taka sobie pompa,pobudzenie niezłe-duzo ludzi bardzo chwali,ja tak sobie
noxplode-jak ktoś ma kase to fajny bajer,nieźle tepie przy wiekszych porcjach

jakiś nowy NO testował niedawno znajomy i niedługo ma mu przyjsc dostawa to moze wezme probke i ocenie-podobno lepszy od white flooda ---zobaczymy
skończyłem
dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
Ty wiesz moze czy jak sie nazywa ten lek i czy idzie go dostać w PL...bo z tego co widze to jest odpowiedź na moje odwieczne pytanie...wczoraj dowiedziałem sie ze wcale nie mam niedoczynności przysadki tylko zaburzenia neurosekrecji a ten hormon właśnie za to odpowiada z tego co dobrze załapałem...

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
bili zamowilem sobie wlasnie 2 noxplody bo u mnie jedynie to polecaja chlopaki ale widze wiecej jest tego typu dopalaczy no zobacze jak to klepie jak nie bede zadowolony to sie zglosze do Ciebie po porade bo widze ze lubisz hardcore


cortez, nie interesowalem sie tym hormonem wiem jedynie ze ma bardzo duzy wplyw na mozliwosci spalania tkanki tluszczowej /ogolnie metabolizm/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
pobudka spioszki

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050



Trolu ! Wszystkiego dobrego z okazji urodzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Witaj szkoło






Zdróweczka panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
dzen dobry
spoko elite mam paru znajomych uzależnionych od noboosterów wiec coś sie doradzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje porady apropo metki

Następny temat

Działanie testosteronu

WHEY premium