SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Igła w dupsku, igła w udzie, nowy SPAMpost, właźta ludzie***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152540

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
strefa Ty jesteś pewien swojej płci...kurva ciasto żes upiekł teraz pierożki idziesz kleić masakra

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a co ona takie oczyska zrobiła?

strefa kucharz w końcu

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2007-11-29 16:37:13

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
strefa ome wbija i ciastem zagryza a potem mówi...chyba fake'a miałem

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
geba jej sie robi jak u terminatora


Niedawno zastanawialiśmy się nad tym, co się dzieje z twarzą Dody, która zaczęła nabierać niepokojąco męskich rysów. Skontaktowała się z nami osoba po medycynie, z doskonałą wiedzą w tym temacie. Jej wywód jest niesamowity, sami nie wierzymy w to, że coś takiego publikujemy:
Pisaliście o tym, że być może zmiany w fizjonomii wywołane są stosowaniem przez nią egzogennego hormonu wzrostu. Dla mnie to wątpliwe ze względu na zbyt wysokie ryzyko i zbyt wiele skutków ubocznych, o których powszechnie wiadomo (innymi słowy gra nie warta świeczki). Sądzę, że przyczyn należy doszukiwać się w zaburzeniach hormonalnych, najprawdopodobniej na osi podwzgórze-przysadka-jajnik. Myślę, że jajniki Doroty wydzielają zbyt dużą ilość androgenów, a w szczególności testosteronu, a zbyt małą ilość estrogenów. Poziom hormonu wzrostu także może być podwyższony, ale mowa tu o hormonie endogennym, czyli wydzielanym przez jej organizm.
Oczywiście nie da się tego jednoznacznie stwierdzić bez badań krwi. Ale symptomy pozwalają na wyciąganie tego typu wniosków. A mowa tu o szerokiej i masywnej żuchwie, nadmiernie rozwiniętej muskulaturze, niedorozwoju gruczołu sutkowego (oczywiście mam na myśli prawdziwy biust Doroty ;), antropoidalnej budowie miednicy - a prościej mówiąc miednicy o męskich cechach budowy, przesadnie rozbudowanej klatce piersiowej (Dorota kiedyś wspominała iż obecnie nosi rozmiar stanika 85E, gdzie 85 to liczba centymetrów pod biustem. Bardzo duża jak na szczupłą kobietę o niewielkim wzroście). Estrogeny są także odpowiedzialne za zwłóknienia tkanki łącznej, co w okolicy pośladków i ud może powodować nierówności i patologie w mikrokrążeniu, co powszechnie objawia się w postaci cellulitu.
U Dody to nie występuje, podobnie jak u mężczyzn z prawidłowym stężeniem testosteronu, więc wnioski nasuwają się same... Nadmiar testosteronu u kobiet może być także odpowiedzialny za zmiany w zachowaniu, tj. agresję (incydent w windzie?), nadpobudliwość (ciągła chęć zwrócenia na siebie uwagi?), wzmożone napięcie seksualne itp. Radziłabym Dorocie wizytę u dobrego endokrynologa, jeśli w przyszłości chce myśleć o potomstwie, nie borykać się z nadmiarem owłosienia itp.
A tak swoją drogą to jaką trzeba być hipokrytką, by wyśmiewać się z Edyty Górniak z powodu powiększenia ust, skoro samemu ostrzykuje się je ile wlezie? Ja osobiście nie mam nic przeciwko chirurgii plastycznej, ponieważ sama zamierzam związać się z tą dziedziną zawodowo. Uważam, że Dorocie ingerencje w urodę wyszły na dobre - zdobyła biust, powiększyła wąskie i nieatrakcyjne usta, nadała delikatniejszy kształt części chrzęstnej nosa, policzki nabrały kształtu, a korekta powiek nadała oczom ładniejszego wyrazu. Moim skromnym zdaniem idzie ku lepszemu.



imo wali hormon wzrostu czyli hamerykanski elyksyr mlodosci

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-11-29 16:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
żuchwa i oczodoły?

*******lam do***ac triceps i cyce

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
****a 3 na 20 pierożków poszło sie ***ać ale **** wazne ze 17 zjem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
doda robi loda i stąd ta żuchwa i oczodoły


Ps: ale wy męczycie ten spam

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
tak to jest jak stary brał koksy i był ciezarowcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
no jej stary to niezły przeszczep

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
kurva to mnie pocieszyłeś e-lite ide zaraz po jakas suste i hui
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje porady apropo metki

Następny temat

Działanie testosteronu

WHEY premium