SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGŁA 3cm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie mam igły 0,7 i planuje cykl z teścia propionicum i 20 silabolinów - to i to jest olejowe i mam zamiar mieszać to w jednej strzykawce
MOJE pytanie jest takie: Czy jak będe sobie robił zastrzyk w barki, w boczna głowę to czy jak igła ma 3 cm długości - mam wrażenie że jak wbije ją do końca to czy nie tafie w kośc (ile tej skóry z miesniami tam moze być? macie profil jak cos
Jednak jeszcze jedno - skoro silabolinu i teścia jest po 1ml to bedzie to 2 ml w sumie i czy po takim strzale w bark nie bedzie mi się troszeczkę utrzymywac w miejscu iniekcji ? jaki okres to potrzebuje żeby sie rozeszló , wchłonęło ? Dzięki i Sogi lecą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
SOGów nie będzie bo nie masz abona! Miejsce po wstrzyknięciu dokładnie rozmasowujesz. Igły nie wbijasz do końca. Wsio! Lecę do Mac'a!

Narka!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
"Lecę do Mac'a!"

McDonalds?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Już wróciłem od Big Tasty!!! Weeeee uzależnienie...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Uriel ja przez Ciebie tez pare razy bylem w Mc
Big sa wypasione...przyznaje

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2141
ja mam zamiar wszczykiwac sobie ploongatum i dece w udo,mam igly 0,6 do deci i 0,7 do tescia na jaka glebokosc wbijac?czy tak jak w posladek od 2/3 do 3/4 w zaleznosci od dlugosci?

"Człowiek odkrywa siebie, kiedy zmierzy się z przeszkodami."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupić winstrol???

Następny temat

B12???????

WHEY premium