SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zobaczcie co pisza ludzie na jednym z for

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8240
Autor: Pan X

Temat:
dobry pomysl??



Pan X:
kupilem sobie 10 hukow decadurabolin, 10 hukow winstrol, 20 hukow tośka i 400tabl mety dobrze to obmyslilem??

Pan X:
zaluje jednak ze kupilem tego winka teraz bym kupil 20 hukow decadurabolin zamiast 10


Pan X2:
mhm dobry tylko pewnie nieżle sie rośnie po tym a ja chce zrobic krutki i niezbyt mocny cykl konkretnie z 2 środków albo boldoject i jakis teston albo decaject z testonem z tym ze chce rozpiske jak brac i co na odblok

Pan X3:
i powiedz mi to jak zamierzasz to brac ???
mete se mogls odpuscic bo to syf, po co sie truc takim gownem, zmiast tego sobie mogls kreatyne szczelic.
Sama deka cie bardzo zaleje, proponuje wziasc ja na poczatek z dmieszka 5 tesica, a potem pykac wino (bardzo dobra sprawa) z tesciem, co da ci suchy i wyrzezbiony miesien i fajna sile

PanX:
tak na serio to juz jestem po tym cyklu moge powiedziec jakie byly efekty, wbijalem dece z toskiem, dece pierwszy raz to bilem co 2-3 dni razem z toskiem, to tak mi ladnie wywalilo ze szok, puchlem pierwsza klasa, codzien wiekszy obwod bylem bardzo zadowolony, potem winka z toskiem, winka nie walilem codzien tylko co 2 dni bo mi bylo szkoda ale w ogole nie puchlem juz w miedzyczasie dostalem jeszcze 10 winkow i 5 sustanonow to wbilem i tylko mi takie prazki sie porobily, zaznaczyla sie bardziej definicja bicepsa, miesnie jakby wyrazniejsze ale strasznie zalowalem bo w ogole nie roslem w obwodzie trylko miesien ladniej wygladal, mety zjadlem tylko 250 bo porozdawalem i najgorzej ze zwalilem z odblokowaniem bo sie w ogole nie odblokowalem, podsumowujac z deci bylem bardzo zadowolony bo sila na maksa mi rosla i obwod a po winku zalowalem strasznie bo jednak zalezalo mi na poprawieniu optycznym i tak przez bluzke na zime nie widac miesnia a obwod tak, przywalilo mi 17 kilo wagii na wszystkim, pozniej 7 kilo spadlo teraz planuje nastepny co by sie nie dzialo ale wiinka juz odpuszcze, jakos mniejszy wzrost sily i obwodu, teraz mam dece holenderska i kminie z czym tu ja polaczyc no i najwazniejsze jak sie odblokowac no i tez nie jestem pewien co do deki bo drugi raz to nie to samo bede musial wiecej walic a drogie #&!!!, mysle moze jednak dece i onadrem bo tez nigdy nie probowalem onadremu a skubany ostro nawadnia i tak sobie kminie ale od przyszlego tygodnia trzeba, nastepny raz skladniej wszystko opisze teraz tak ogolnie

PanX2:

omke walilem z testosteronum prolongatum i bionabolem przed wojskiem i powiem ze ladnie sie na tym rosnie ale zero wyrzeżbienia miesien sie robi wielki siła jak byka ale zero rzeźby i wielkie dzieki dla wojska polskiego ze mnie zaraz po cyklu zgarnela bo mi wszystko w tym syfie spadło i musze teraz odzyskac a po tym cyklu weszło mi 10kg masy i około 20 siły ale to również od organizmu zalezy teraz mam juz mniej wiecej cykl ułożony z testosteronu propionat i duraject taki króciutki cyklik




Ladnie ludzie maja na....ne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151


!

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36377
Niestety wiele osob wpierw wbija a dopiero potem mysli...swoja droga to ten nie jest jeszcze taki najgorszy przypadek bo chociaz cos mu sie obilo gdzies o uszy ze po cyklu dobrze by bylo zrobic takie cos jak odblok
no i znal nazwy srodkow ktore wbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
"10 hukow decadurabolin, 10 hukow winstrol, 20 hukow tośka" - huków dobry tekst
"Sama deka cie bardzo zaleje"
"mety zjadlem tylko 250 bo porozdawalem"
"najgorzej ze zwalilem z odblokowaniem bo sie w ogole nie odblokowalem"

****a nie wiem czy śmiać się czy płakać

ps: mógłbyś podać adres tego forum na priv?

Zmieniony przez - mr wallace w dniu 2006-10-19 08:42:18

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a nie spotykacie takich kozaków na siłkach?
Kiedys jednemu "zdradziłem tajemnicę",że jem drożdze. Ponoć koleś się dał wkręcić i wpiernicza całe opakowania

A wystarczyło mrugnąć okiem i powiedzieć "rosne jak na drożdzach".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2266
leonstar : powiedz mu ze jesz paszcze dla swin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
to to słyszałem bez wkręcania, tyle że o jakiejś paszy dla broilerów

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11914
no coment ...

Hutnik Warszawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o T3 i T4

Następny temat

co brać na apetyt???

WHEY premium