SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co moglem zrobic na diecie i odzywkach zrobilem co dalej...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
witam wszystkich zapewne wielu z was odesle mnie do linkow z opisami produktow itp. ale przeczytajcie ten post a pozniej doradzcie a jak nie to po prostu nic nie piszcie...

Mam juz pewien staz na silowni mysle ze 2,5 roku w oczach wielu to tyle co nic...lecz wydaje mi sie ze b dobrze wykorzystalem ten czas z 51 kilo wskoczylem na 72 na ladnej rzezbie (kaloryferek na brzuchu jest) choc pewnie to wynika z mojej przemiany materii i typu budowy ektomorfik... w tym czasie trzymalem sie diety jest to dosc trudne bedac studentem i majac zajecia praktycznie caly dzien prowadzilem suplementacje, ale nie tak jak inni ze kupuja jeden gainer i mowia ze biora odzywki bylo tam wszystko od aminokwasow przez zma po kreatyny... niestety nigdy na mnie dobrze nie dzialala kreatyna po nitrobolonie zrobilm zaledwie 1 kilo wszystko jest wynikiem ciekziej pracy na silowni diety odmawiania sobie imprez i alkoholu...niestety przyszedl czas na zastoj coraz ciezej o kazdy kilogram a kreatyny i inne stacki nic mi nie daja..po dlugich przemysleniach zdecydowalem sie na cos mocniejszego w gre wchodza albo prochormony albo sterydy...chcialbym wziasc cos po czy wskocze na 76 kilo i nie bede pozniej mial problemow zdrowotnych..tak wiem ze sterydy to nie cukierki i musze sie z nimi liczyc ale wszystko to kwestia dobrego dobrania nawet decydujac sie na mete duze znaczenie ma jaka czy polska rosyjska czy onna pod wzgeledm o czystosc.. dlatego prosze was o rade od czego najlepiej zaczac? ile brac ?
myslalem standardowo nad polska meta czy to dobry pomysl czy nie bardzo ?? dodam ze nie robie to ze wzgledu na wakacje robie to dla siebie i po to zeby osiagnac co chce...czemu nei robie tego na zime ?? bo wtedy jestem podatniejszy na choroby i jak mam w czasie cyklu nagle sie rozchorowac to to nei ma sensu dlatego wakacje sa dla mnie najlepsze mam czas jesc regularnie i cwiczyc czesciej i przede wszystkim wypoczac?? wiec slucham waszych rad i prosze nie traktujcie mnie jak laika ktory idzie na latwizne tylko prosze o rozsadne konkretne odpowiedzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
mowisz zeby cie nie odsylac do linkow, wiec sam wejdz w wyszukwiarke poszukaj ... wszystko jest..

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
moze i jest wszystko ale szukam ludzi ktorzy mozliwe ze tez byli w takiej sytuacji jak ja i co wtedy zrobili i na co sie zdecydowali.. chyba ze ma ktos link do postu takiego jak moj z takim stazem itp.. a nie ze dacie mi link do opisow sterydow i jak je brac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
enan albo prop
jak jesteś ekto to enan nawet lepiej, ale że jesteś laik to lepiej prop, który ma którkie estry (nie wiesz jak zareagujesz na teścia)
1-6 prop 100 e2d
następny cyklik możesz wskoczyć na 10 tygodni enana i coś jeszcze do niego dorzucić
nolva pod ręką
na odblok 12 tabsów clomidu

zdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jeśli idzie o propa wystarczy 50mg/e2d. Możesz brać pod uwagę również metan w spokojnej dawce 15mg/ed i te kilka kilo z pewnością osiągniesz.

suplementacja + dieta - wyniki Cię napewno zadowolą

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
1-6 prop 75mg e2d
i jeśli chcesz to mozesz dorzucić metan 20mg ed

ale,że to 1 cykl to najlepiej gdybyś wybrał między propem albo metą

1-6 prop 75mg e2d
lub
1-5meta 20mg ed

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
zapomnialem dodac no ze jednak mam pewne ograniczenia finansowe... tak ok 250 zl na same koksy plus odblok dodakowo jeszcze musze doliczyc na odzywki... a po drugie bardzo nienawidze igiel dlatego m.in ze wzgleu ze jest stosunkowo tania i czystsza niz pozostale to myslalem nad polska meta.. myslalem tez o prochormonach typu m1 ale ponot po tym jest wiecej skutkow niz po mecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Adam nie doczytałeś chyba info n/t wagi delikwenta i zaawansowania

W takim razie dobrze celujesz - polski metan w dawce 15mg styknie w zupełności. Zadbaj o sprawy techniczne i będziesz zadowolony

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
krzykacz - waga rewelacyjna nie jest, ale ja sam przy takiej wlasnie bralem propa i to 100 e2d, 50 to by mnie tylko poglaskalo, nie ma sensu IMO
ale i tak ta opcja odpada jak widze, coz - powodzenia z meta, ale bez igiel daleko nie zajedziesz w tym sporcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
"Adam nie doczytałeś chyba info n/t wagi delikwenta i zaawansowania " hehe dzieki teraz to sie super dowartosciowany poczulem ;p;p;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
bez igiel nei zajde daleko... zalezy o co komu chodzi narazie 76 kilo bedzie dla mnie super pocja i tak juz mam takie rozstepy jak blizny mysle ze 4 kilo nie ebdzie ciezko zrobic dodajac mete chce tylko jakas rozsadna dawke zeby mi nei zrobilo duzych spustoszen i jak brac 3 tab dziennie czy brac piramidke 1,2,3,4,3,2,1 ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zablokowany po Cyklu - pomocy!!

Następny temat

Prośba o rozpiske (Oma, deca, wino, meta)

WHEY premium