SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co moglem zrobic na diecie i odzywkach zrobilem co dalej...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Chodzi m.in. o zdrowa watrobe
A bierz jak ci krzykacz napisal 15 ed, ja bym sie nie pieprzyl z zadnymi piramidkami.
Dokup oslonki, trzymaj diete i rosnij zdrowo

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-05-25 16:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
scorpio bralem propa i to 100 e2d, 50 to by mnie tylko poglaskalo nie możesz tego widzieć nie aplikując takiej dawki! Skoro wzięłeś 100mg logiczne że stwierdzisz że dawka niżej była by za słaba!

zaix86 jak się chcesz dowartościować idź na spotkanie upadłych poetów. Pytasz odpowiadam, normalne że waga nie jest imponująca, więc co Mam jej nie brać pod uwagę?!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4801
Jesli się juz uparłeś na tą metke to proponuje holenderską EAP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
krzykacz rozumiem nie przyszedlem sie tu dowartosciowywac gdybym byl zadowolony z tego co mam nie chcialbym wiecej:)tylko myslalem ze 21 kilo w niecale 2,5 roku to duzo;) holenderska lepsza niz polska?/ z tego co wiem polska najlepsza i najczystsza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
krzykacz - no może, w sumie 10 kilo zrobiłem w 6 tygodnie na propie i winie, suty nie swędziały, ciśnienie w normie, retencja praktycznie żadna, więc jestem zadowolony że się nie bawiłem z mniejszymi
zaix86 - bierz polską aptekę, olej undery
Ps. w profilu masz 1,5 roku, to jak to w końcu jest? Ja cię pocieszę - jak na ekto fajnie ci poszło

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-05-25 16:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
zaix nie zrozumieliśmy się - waga jest niska, ale pisząc o zaawansowaniu miałem na myśli doświadczenie z saa, nie osiągi na czysto. Te jak najbardziej są calkiem całkiem

Inwestuj w rodzimy wyrób.

scorpio luz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
50mg prop e2d 6-7 tyg w czasie cyklu mzona zwieszykc do 75mg
to jest waga piorkowa a ktos mu juz 100mg proponuje walic i jeszcze 1 cykl..

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, czyżby tylko jedna z [powyższych osób zajrzała w profil?

Nie wiem czy wyniki są aktualne, ale jak na 2,5 roku to myśle, że na odżywkach(nie na gainerze) mógłbyś zrobić więcej, ale jak juz napisałeś "osiągnąłeś" pewien poziom.


A może problem leży jednak w diecie i treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie ktos tylko ja, a ta waga to sie niekotrzy za bardzo zagalopawali
Zobacz ile juz zrobil, trzeba brac poprawke na ludzi, ktorzy zaczynaja od 50-ciu (ekto), a tacy ktorzy jeszcze przez pierwszym zetknieciem z zelastwem waza 80
Ja bralem na pierwszy powazny cykl 1-6 propa 100 e2d i wino 1-4 50 e2d i bylo dobrze. A wazylem tyle co kolega.
Edit: tak zajrzalem w profil i mam zupelnie przeciwna opinie do ludzi, dla ktorych saa nalezy zaczynac od 90 kilo i 40 w bicu. To plaskie i jednokierukowe myslenie, zaczynac powinno sie w momencie wyczerpania naturalnych mozliwosci organizmu, moze to byc zarowno 70 jak i 110 kilo, 37 albo 45 w lapie - genetyka to dyktuje.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-05-25 16:50:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
sorki po prostu zapomnialem zaktualizowac profil zaczalem dokladnie 21 kwietnia 2 lata temu ;p;p wczesniej trenowalem kickboxing i musialem ciagle trzyamc wage 51 kilo co po pewnym czasie sprawilo ze nie moglem wogole przytyc.. tak ze te 21 kilo uwazam za duzo jak na stan finansowy i mozliwosc jedzenia na uczelni kazdy kto studiuje lub ciezko pracuje wie ze nei ejst latwo znalesc czas na posilek badz jego przygototwanie oststnio przejchalem sie an ludziach ze sklepu z odzywkami poprosilem o cos zeby ruszyc z miejsca i ogolnie nikt mi nic nie doradzil a ze na mnie nei dziala nitro 2 np to wina diety ale co ja moge wymyslic wiecej nz obiad plus gainer na uczelni wracam posilek pozniej silka i jak ejstem w domu o 22 po silce to jakas lekka kolaca no i oczywisci sniadanie przed uczelnia mam 2 g bialka na kg ciala co do wegli to roznie teraz obcinam... co do mety zdecydowalem sie bo mam dosc wydania np 500 zl na odzywki i pozniej jak mam brac wszytsko tak zeby byl cycus to schodzi srednio w miesiac a ktos kupi mete za 40 zl je 3 posilki ( rano kanapki poniej np nalesniki i nzowu kanapki) i rosnie to mnie h*** strzela wiem ze to ciezki sport i trzeba meic cierwpliwosc ale wydaje mi sie ze to nei za wczesnie zeby zacza przygode ze sterydami..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zablokowany po Cyklu - pomocy!!

Następny temat

Prośba o rozpiske (Oma, deca, wino, meta)

WHEY premium