SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co moglem zrobic na diecie i odzywkach zrobilem co dalej...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Efekty będą na pewno o wiele lepsze. Jeżeli chodzi o ceny to odezwij się do mnie na priv, bo nie chcę łamać regulaminu. Jeżeli chodzi o zdrowie to nie wiadomo jak reagujesz na teścia, wielkim plusem jest brak hepatotoksyczności, u niektórych po mecie też kupę syfów wyskakuje, minusem w przypadku enana jest ryzyko ginekomastii i trudniejszy odblok (dlatego poleca się propa, który jest którtkim estrem bo po nim odblok jest tak samo łatwy jak po mecie, 12 tabsów clomu 2 dni po ostatnim propie jeżeli ciągniesz 6 tygodni w 99% przypadków jest wystarczająco, enan ma długi okres póltrwania więc trzeba wyczuć kiedy wrzucić odblok, generalnie 2-3 tygodnie po ostantim strzale i najelpiej jechać go 24 dni...)

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-05-27 14:31:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
z checia bym sie odezwal ale nie masz podanego numeru gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
U mnie tez teraz problemy z norma i scheringiem... wiec tez bym sie chetnie odezwal do kogos na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dee-Jay ja nie diluje! Na privie chciałem tylko omówić ceny, bo kolega jest zielony, ale to NIE SĄ MOJE CENY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
hmm to teraz mzoe zadam pytanie z innej strony chodzi o to ze dziwnie sie czuje jak jedni mowia wez to wez tamto a ja nie mam konkretnie sam przekonania... mam w tej chwili dostep przez kolege do odzywek po cenach hurtowych moze mozecie mi cos doradzic co sprubowac np myslalem o creatynie horse power w poloczeniu z tym nowym hmb bolonem z olimpa?? i np do tego sobie lykac po 5 mg mety dziennie co o tym sadzicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
zadbaj o diete
bo ta wyzej to jest Z DUPY
i idac dalej tym tokiem - nie mysl o SAA

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zablokowany po Cyklu - pomocy!!

Następny temat

Prośba o rozpiske (Oma, deca, wino, meta)

WHEY premium