SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kończę 1 cykl i co powinienem zrobić dalej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 276
Witam, pytanie/a chciałbym skierować do kogoś kto naprawdę zna się na rzeczy.
Mianowicie rozpocząłem swój pierwszy 8-śmio tyg. cykl. Jako iż jestem początkujący, zdecydowałem się na propa 100 i bije co 2 dzień. Jestem już przy końcu tyg. 7

Przechodząc do puenty... Jestem w UK i wiem, że to był mój największy błąd, aczkolwiek nie wykonywałem żadnych badań, bo po prostu nie mam zbytnio gdzie. Ogółem czuję się znakomicie, wszystko w jak najlepszym porządku.

Pytanie brzmi co powinienem zrobić dalej, zważywszy na to, ze przez najbliższe 6 tygodni będę pracował po 90h/tyg... Czy powinienem dalej kontynuować jakiś cykl na czymś mocniejszym czy po prostu zrobić odblok i po powrocie do PL zrobić badania i tam zacząć od nowa? Jeśli za mało informacji to dopiszę. (PS. To mój pierwszy post..)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Ankiete działu rozpisać w całości, nast krok - https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 276
1.WIEK: 23
2. WAGA: 85KG
3. WZROST: 177
4. WYMIARY: (Po napince)
-biceps: 40
-klatka: 115.5
-udo: 61
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Długo, z wieloma długimi przerwami. Aktualnie 4 miesiące ciągiem.
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 600
-tłuszcz: 125
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Aktualnie 7 tyg. Propa 100 (Sphinx pharma) (UK)
8. TRENING: 3x SPLIT + 1x FBW / TYG.
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Tak jak wyżej. To mój 1 cykl, jeszcze nie ukończony.
11. POZIOM BF%: Ciężko mi powiedzieć.
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endo
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nic z wymienionych. Prędzej kilka krostek na nogach haha
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100x1 / 90x8
-martwy ciąg: 150x5
-przysiad: 120x4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Trzymaj się jednego tematu -> https://www.sfd.pl/Drugi_cykl__Co_i_jak_-t1213007.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Wiecej