SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Igła w dupsku, igła w udzie, nowy SPAMpost, właźta ludzie***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152627

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
ja wiem kto to jest i on wie rowniez jak ma sie zachowywac
tyle ode mnie.

zdr.
LB

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
czyli wszystko po staremu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
na 100% to nie better ale też by sie mógł pojawić
Bronek ty masz czarodziejski dostęp do pewnych funkcji , więc masz ta moc by go prześwietlić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
może mnie z kims pomylił...ja nie byłem w starej ekipie...byłem w drugiej edycji dopiero

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
spadam chłoptasie

3mta sie

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
hehhe, no beter wporzo byl. czasem jeszcze na gadu go widac.

a i nikt mnie nie przeswietlal, bo nic by to nie dalo, sam powiedzialem kim jestem


Zmieniony przez - highpriest w dniu 2007-12-09 21:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja jestem albo ciężko kapujący albo bardzo dawno Cie tu nie było i miałeś trudny do zapamiętania nick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
a kim jesteś ?

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
******lony interent caly dzien go niemialem i na dodatek teraz sie windows z***al i musialem reinstalacje robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
mi sie kot zje.bał ale nie umiem go reinstalować moge mu jedynie sformatować głowe ścierką

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje porady apropo metki

Następny temat

Działanie testosteronu

WHEY premium