SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Igła w dupsku, igła w udzie, nowy SPAMpost, właźta ludzie***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152609

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
haha dobry motyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
haha dobre

DRW musimy myśleć podobnie ?

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-12-07 13:20:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
strefa ocb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
http://pl.



DRW o to >>->haha dobry motyw

to samo napisałem co ty tylko ze kilka sekund później i zmieniłem poźniej

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-12-07 13:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
dobra chlopaki lece bo zaraz mam autobus, narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Jak macie jakies podobne historie to nawijajcie, nic mnie bardziej nie rozbawia jak banda gowniarzy naprzykrzajaca sie nauczycielowi

Oczywiscie szkoda mi nauczycieli i nie chcialbym byc na jego miejscu

Hehe, jak byl smingus dyngus, wszyscy biegali z jajkami i sie symbolicznie polewali, a ja z kolezka mielismy baloniki na wode, w ktore oprocz wody napchalismy farbek do pisanek.

Nie zapomne widoku holu glownego..

Az sie lezka w oku kreci.. a teraz siedze w tym zasranym biurze, przed biurem zamiast bmw czeka na mnie seicento a w domu sterta naczyn.. Proza zycia

Narka

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-12-07 13:28:18

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
hehe moze i będzie stało BMW

ja spadam , zdorwia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Okolice Kielc. Zapadła wiocha. Ławka przed spożywczo-monopolowym "U Hanki". Miejscowa elyta odbija owocowe-mocne. Wszyscy ciągną z gwinta - jeden nie pije.
- Dlaczego nie pijesz? - pytają zdziwieni.
- Nie mogę. Hipnoza i kodowanie... - wyjaśnia abstynent.
Następnego dnia - na wielkim kacu - jeden z uczestników libacji przychodzi do abstynenta:
- Słuchaj! Chciałbym się także zahipnotyzować i zakodować... Już nie moge tak dalej... Daj mi adres tego lekarza...
- Jakiego lekarza? To nasz kowal.
Facio podziekował i udał się do kowala:
- Chciałbym przestać pić... Podobno pomaga hipnoza i kodowanie... proszę...
- Zdejmuj spodnie i wypnij się - odpowiada kowal.
Facio zdziwił się, ale zdejmuje spodnie i wypina się w stronę kowala. Ten przyciąga chłopa do siebie i w żelaznym uścisku dyma go przez pół godziny. Wreszcie kończy, podciaga spodnie i mówi:
- Wypijesz - całej wsi opowiem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587

Wchodzi prostak do teatru.Siada na miejscu,wyciąga papierosy i zaczyna palić.Ktoś grzecznie zwraca mu uwagę,że tu nie wolno palić.Typ cięzko zdziwiony:-Jak to przy wejściu wisi napis PALTA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Przychodzi góral do niemieckiej knajpy i na ladzie jest kufel z napisem "bier", góral ucieszony bierze i pije.
-gość zza lady nagle krzyczy, panie co pan ?
-Pisze bier to biere ..


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje porady apropo metki

Następny temat

Działanie testosteronu

WHEY premium