SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Igła w dupsku, igła w udzie, nowy SPAMpost, właźta ludzie***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152597

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
t0nix hahaha


Leo to co wy jednak w FR siedzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
ToNix ...hahahahaa

Ja jak nawiewalem z Liceum to przewaznie chory bylem, wpis do zlotej ksiegi szkoly mialem w nieobecnosciach
jest ktos lepszy w te klocki ?

strefa a co wpadasz do FR??

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Najprawdopodobnie będę tam w połowie stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
nie ma powodu do dumy, ale w ktorejs klasie gimnazjum (1 albo 2) zalozyli mi zeszycik i po kazdej lekcji nauczycielki wpisywaly mi zachowanie, lipa w chooj co ?

Zreszta cala moja klasa byla udana, dlugo by opowiadac

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-12-07 12:55:06

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja tylko wszedłem do technikum i sie nagle wszystko zaczęło zmieniać więcej imprez, picie jak to w takim wieku , i laba laba za labą

od 3 klasy nie naginam juz za duzo wychodzi ok 200godzin za rok nieobecności wiec źle nie jest a w tym roku na razie 80 h i staram sie nie opuszczać godzin , bo mozna polecieć

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-12-07 12:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
i tak trzymaj, ja sie przenosilem w 3 klasie lo pod sam koniec ale moature zdalem dobrze.. ehh nie wiem co ze mna jest nie tak.

Zaraz wam narysuje o opisze co robilismy w podstawowce

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
podstawówka to był strach byłem jeden z najniższych i najchudszych w klasie ale na******lałem sie jak mało kto teraz to dupa ze mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
ichooj we szkole znowu dzis nie bylem;/

zaraz zarzucam tussi i lece do kumpla jakies filmy nagrac i browar spic

P.S siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471


No wiec:

1. Okno bylo otwierane do zewnatrz uchwytem
2. Otwieralisy okna do poziomu tak zeby byly w rownowadze
3. W tym miejscu gdzie uchwyt(kawal metalu) ktory zachodzil na parapet ustawialismy dwie to trzech doniczek z kwiatami
4. W klasach było srednio 5 okien i od chooja kwiatkow wiec uzywalismy wszystkoich materialow.
5. Kiedy nauczyciel nie patrzyl niepostrzezenie wprawialismy okna w ruch delikatnym dotknieciem dloni
6. Okna mialy rozmiar ok 1,5 x 1,5 metra wiec ich masa byla spora
7. W momencie opadniecia okna z duza szybkoscia i zetkniecia sie uchwytow z doniczkami ludzie od sciany byli bombardowani gradem doniczek lecacych z umiarkowana szybkoscia ale rozsypujacych mnostwo ziemi i siejacych niemale spustoszenie w sali
8. That`s it

Lubilem ta klase bo bylismy finezyjni w tym rozpier.dolu, nie bylismy chamscy i zepsuci tylko raczej zabawni, aczkolwiek nie do zniesienia

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-12-07 13:15:30

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-12-07 13:16:07

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje porady apropo metki

Następny temat

Działanie testosteronu

WHEY premium