SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Igła w dupsku, igła w udzie, nowy SPAMpost, właźta ludzie***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152570

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
strefa powiedz tu to moment cos zaradzimy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
nie zaradzisz chociaż byś chciał pomóc dla mnie ratunkiem jest wyjazd uwolnienie sie od tego życia , tylko trzeba ukończyć szkołe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
strefan poczekaj na mnie półtora roku to pojedziemy razem, wiesz gdzie

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
miczel jaka blacha to kulturalna dziewczyna ,prawie urszulanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
chlopaki nie traktujcie wyjazdu jako srodka zaradczego na kazda bolaczke bo sie rozczarujecie, mowilem to juz koledze i po wyjedzie przyznal mi racje, a byl napalony na zycie tu...
wcale nie jest fajnie, a co do pieniedzy to tez nie jest tak rozwo, a jezeli mieszka sie w godnych warunkach, jada dobrze to nie sadze ze mozna wogole cos tu odlozyc.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Wallace nie wiem czy psychicznie bym w legi wytrzymał , za mało jeszcze przezyłem.

Miczel ale ja nie nie myśle o kasie za granicą, tylko o tym by móc normalnie gdzieś żyć ! na tym mi tylko zależy

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-12-08 21:28:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
temat sraczka - rzadko spotykany..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
strefan gg

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie no spoko ,jezeli potrzeba zmian to smialo, nie ma co trwac w beznadziejnosci, niemniej jednak staralbym sie za wszelka cene ustawic w pl,
ja blad zrobilem ze wyjechalem generalnie, choc poznalem wartosciowych ludzi dzieki temu wiec mowie sobie ze nie mam krzywdy:)
ale z pl nie musialem wyjezdzc ,bylo mi lepiej niz tu, takze pod wzgledem $ (EAP dobrze schodzil )

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Panowie Potomek lub tez potomikini

Zmieniony przez - Dj_Smalec w dniu 2007-12-08 21:41:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje porady apropo metki

Następny temat

Działanie testosteronu

WHEY premium