SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po wykonanej iniekcji bół w udzie co to ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Wykonałem szota w czwartek hmm tak w czwartek a dzisiaj czyli w sobote czuje ból jak dotykam tak jak bym miał siniaka oraz jak prostuje noge całkiem tez boli co to ?

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
dobre pytanie.... www.wrozka.com.pl , mysle ze nie ma innej racjonalnej odpowiedzi na pytanie czemu mnie boli noga po 3 dniach od inj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Ani nie jestes zmieszny ani mi nie pomogłes wiec poco sie tu wogole wpisałes sie do moje postu. Moze jednak ktos przypuszccza dlaczego

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
*śmieszny i *przypuszcza poprawiam sie bo pewnie do tego sie przyczepisz

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
uwazasz ze wbiles se syfa z opoznionym zaplonem? zastrzyki czuc w organizmie ODRAZU.. wiec malo to mozliwe ze to od tego, chyba ze ci splesnialo cos w nodze to okej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
a jednak myśle ze to od szota!

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Gulasz tak na początku tylko jest później się mięsień przyzwyczaja do substancji obcej w mięśniu i już nie boli przy każdym następnym zastrzyku =D

polecam też dobry masarz w miejsce wykonanej iniekcji

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
dzięki sog jak wejdzie !

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
nie mam pojęcia czego sogi odemnie nie wchoodzą

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
edytuj posty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
niewiem jak

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cidoteston??

Następny temat

Stanozolol IP

WHEY premium