SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po wykonanej iniekcji bół w udzie co to ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
-Neal- ale robiłem iniekcje w inne partie i nigdy takiego czegoś nie czułem !

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
mogłeś za szybko zapodać stuff będzie dobrze, nie martw się

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
no moglem

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
dupa tam, i dopiero po 3 dniach by bolalo?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jaki stuff, jaka ilosc ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
Co wbiles i ile ?? Na poczatku Cie nie bolalo??J atez zawsze dopiero po pewnym czasie czuje bol.No i moze za szybko tego szota zrobiles??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
szczerze to faktycznie dziwne ze zaczelo cie bolec dopiero po trzech dniach, zazwyczaj albo w ten sam po jakims tam czasie zaczyna bolec albo na drugi dzien, zalezy od towaru bo niektore w ogole nie bola a po trzech to wlasciwie juz przestaje bolec a nie zaczyna, tez jestem ciekawy co biles, nie bardzo trzyma sie to kupy bo piszesz ze w inne partie bylo ok, rozumiem ze ten sam towar, gdyby byl zle wykonany szot raczej wczesniej bys dostal znak o bolu ale jednak na to wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Pewnie biles undera, takie objawy sa typowe. Przechodzi po 3-4 dniach, pod koniec cyklu organizm sie juz troche przyzwyczaji i nie bedzie az tak bolalo. Jesli to taka sytacja jak mysle, powolne wstrzykiwanie ani rozmasowywywanie niewiele da. Chociaz nie mowie ze towar nie bedzie kopal, ja tam nie klulbym sie czym ugotowanym w garazu, w brudnym garnku... 2 raz bralbym poprostu u innego dila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze to ja czesto czuje dyskomfort po injekcji w udo na drugi dzien.
tylko dziwne jest to ze po 3 dniach. bo nawet jakbys wbil jakis shit to czulbys wierz mi juz na drugi dzien a nie po 3. moze oderzyles sie gdzies w noge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6821
moge ci powiedziec ze tez tak mam tylko ze w dupalu robi sie stwardnienie w miejscu injekcji i przez 2 dni pobolewaa potem przechodzi dziewne ze dopiero teraz zaczelo bolec :-/ poczekaj jeszcze dzien dwa i najwyzej szoruj do lekarza juz ktos pisal tytaj ze wlasnie w udzie zebrala mu sie jakas woda w miesniu i dostal tak zapalenia

Zmieniony przez - Andresito w dniu 2006-04-08 09:50:02

z taka masa nadajesz sie do pchania karuzeli po sezonie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cidoteston??

Następny temat

Stanozolol IP

WHEY premium