SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

###DZIENNIK### 3 miesięczna redkucja.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a sorry myslalem ze o tym z Sente dyskutujemy

ale na pewno w realu albo cerffurze widzialem z primaviki
ale nie wiem czy te
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7330
Środa 14.12.2011.


Dzien jakiś dziwny niby nic nie robiłem ale jestem cholernie zmęczony


Dieta
1.65g owsianych, 4 jajka, 10ml oliwy, rodzynki,
2.75g chleba, 50g kurczaka, 10g orzechow włoskich,
3.250ml jogurtu, 35g chleba,
4.80g ryzu, 75g kurczaka,
5.90g ryżu, 75g kurczaka,
6.250g sera twarogowego półtłstego, 10ml oliwy



Trening - B

Może obciężenia nie powalają ale ja po tym treningu padam na pysk .

- Martwy ciąg - 3s, - 48kg, 50kg, 52kg
- Wypychanie na suwnicy - 3s, - 80kg, 90kg, 100kg
- Wyciskanie sztangielek leząc - 3s, - 12kg,12kg, 14kg
- Wyciskanie sprzed klatki - 2s, - tutaj zapomniałem ale kończyłem koło 25-30
- Wyciskanie wąsko sztangi - 2s,
- Młotki - 2s,

Co do treningu
MC - Tutaj wkońcu poprawiłem technike ale musiałem robić dłuższe przerwy bo oddechu ogarnąć nie mogłem.

Wypychanie na suwnicy - Myślałem że zrobie wykroki ale dopóki nie mam żadnej diagnozy od ortopedy będzie suwnica.

Wyciskanie sztangielek leząc - git, potrzeba jeszcze paru treningów dla ogarnięcia techniki ale jest ok.

Wyciskanie sprzed klatki - umkneło mi to cwiczenia nie pamiętam go kompletnie

Młotki - ok


Wyciskanie wąsko sztangi - tutaj zastąpiłem na .wyciskanie francuskie oburącz SZTANGIELKI W SIADZIE ponieważ do ławki bym sie raczej nie dopchał


Uwagi
Dziś w 2gim posiłku nastąpił mały fail, otwieram jak codzien pojemnik z zarciem wyciagam kanapke rozpakowuje ze złotka i nagle j** jakies 30g kurczaka poszło sie yebać na podłoge. Odkąd zaczełem do ostatniego posiłku pić zielona herbatę zaczełem miec problemy ze snem dzisiaj dla odmiany zrezygnuje z jej i zobaczymy co będzie.

Aha i jeszcze jedno
Pojechałem dzisiaj z rana na przeswietlenie kręgosłupa, skierowanie miałem od lekarza nie przjmującego w moim szpitalu tylko w białymstoku, dowiedziałem się że w takim wypadku musze zapłacić za nie 35 zł, doszedłem z mamą do kasy i czego sie dowiedziałem?
Zdjęcie z opisem + 15zł, zdjęcie nie na płytce tylko na "kartce" też 15zł nosz kurva co kraj

Pytania
- Jaki polecacie kąt nachylenia ławki podczas wyciskania sprzed klatki?
- Cięzra w mc powinienem ciągnąć bardziej nogami czy jednak plecami?

asd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Trzymanie michy mi się podoba. W MC ciągnij plecami, na nogach "podnosisz' do pewnej wysokości, reszte robią plecy. Myśle, że 45 stopni, mocniej pracują barki, aczkolwiek im mniejszy tym mniej pracują także wedle priorytetów. Po zielonej herbacie? Pij ją w czasie dnia, może teina tak na Ciebie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7330
"Po zielonej herbacie? Pij ją w czasie dnia, może teina tak na Ciebie działa." - wczoraj nie wypiłem jej na noc i znowu jakoś zle mi sie spało, została jeszcze oliwa.

asd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
nie czytałem notki bo teraz się śpieszę ale coś że źle śpisz zrozumiałem tak ktoś pisał o węglach na noc jak nie mogłem spać to dałem je i to podziałało więc możesz spróbować tylko te węgle z drugiej strony to słaby pomysł ale działe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7330
Dotychczasz jedząc samo białko na noc spałem normalnie, wydaje mi sie że problem jest wentątrz mnie.

asd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Może adrenalina po treningu, zwiększone zmęczenie, paradoksalnie im bardziej zmeczony tym ciężej zasnąć. Może jakieś psychiczne stresy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nowy_K_D
nie czytałem notki bo teraz się śpieszę ale coś że źle śpisz zrozumiałem tak ktoś pisał o węglach na noc jak nie mogłem spać to dałem je i to podziałało więc możesz spróbować tylko te węgle z drugiej strony to słaby pomysł ale działe


na redukcji jest wiec niech sobie tym bardziej daruje wegle
po co ma sikac pod wiatr...

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2011-12-16 00:34:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Może zakup cynk + magnez, powinno pomóc, możliwe są braki w Twojej diecie a organizm ich potrzebuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
BPL-G tak jak napisałem słaby pomysł ale może się komuś przydać może więc napisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na hantlan biceps,triceps,klatka (zmniejszenie wagi)

Następny temat

trening biegowy

WHEY premium