SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosłowanie sztanga

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
Jaka jest poprawna technika wiosłowania sztanga? na jednej ze stron dowiedziałem sie ze sztanga ma dotykac konca brzucha rece ugiete blisko tłowia , podchwyt. ciezar za kazdyn razem ma dotykac ziemi .
drugie pytanko)
Ja mam taki plan na lecy (masa) :
mc 12 10 8 6
wisłowanie sztanga 12 10 8
wiosłowanie sztangielka 12 10 8
szrugsy 12 12 12
(nie mam wyciagow ani drazka)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bez drążka nie sposób ułozyć właściwego plau na plecy- jest to bowoem ćwiczenie tak podstawowe jak przysiady czy wyciskanie - odpowiednio dla nóg i klatki...

??? -musisz cos wymyslec z tym drażkiem
wiosłowanie sztangielka 12 10 8
mc 12 10 8 6
szrugsy 12 12 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
apokalipsa ja mam drązek, znam ćwiczenia na plecy ale cięzko mi je wykonywać (te ze sztangą i sztangielkami robie i jest ok) natomiast te z drążkiem

-PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)
-PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM

Te 2 (najważniejsze!) na http://kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp jest pokazane że 2 osoba pomaga, niestety nie mam takiej osoby i ledwo zrobie 2 powtorzenia jest jakiś sposób?

Podchwytem jeszce z 10 wycisne ale nachwyt odpada :(

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
kulturysta i tak nie bede wiec bez drazka sie obejdzie:P ale nadal nie wiem jaka jest technika teg ocwiczenia co daje nailepsze efekty? plissss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 462
ja sobie wymieniam sztangielki ze sztangą, noi oczywiscie drązek w szerokim nachwycie jesli chodzi o górne partie pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 462
King, jak juz nie mozesz to podstaw sobie np krzesełko troche za tobą i jak juz czujesz ze nie mozesz to podpierasz sobie na nim nogi, w zasadzie same stopy i jedziesz dalej zeby wykonac te np 12 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
memoj07 do ćwiczenia z NACHWYTEM? podchwytem daje rade jakoś:P

ok sprobuje z krzesłem potem w miare możliwości bede chcial robic jak najwiecej bez krzesla :)

Jutro wykupie abonament poleci SOG

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
King89 - tak, podstaw krzesło- jednakże unos sie tak aby nie ylączac mięśni pleców tylko im pomagać- musisz to robić delikatnie- z pewnym wyczuciem.
jeżeli poprawmnie wykonujesz podciagania podchwytem/proponuje zmienić na chwyt neutalny/ to siła troche i przy tym podciaganiu/nachwytem i szeroko/ także powinna ci pójsc z biegiem czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Pprzem83 -wiosłowanie sztanga podchwytem robisz w ten sposób, że unosisz sztangę do gory i jakby w tył- jednocześnie jakby spinajac do środka plecy- ten ruch musisz wyczuc mniejszymi cieżarami/moze nie jak najbardziej, ale w duzym stopniu ruch powinien zmierzac ku dolnej części brzucha/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
apokalipsa poleci SOG :) a jeszcze pytanie...

Lepiej robić do Karku czy brody? chodzi mi o NACHWYT

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
do karku bo do brody/klatki właściwie/ robisz podchwytem/neutr./
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barkowo proble

Następny temat

hst do oceny

WHEY premium