SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martwy ciąg/przysiady a brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Mam takie głupie pytanie.
Czy to prawda, że od przysiadów/martwego ciągu zaczyna brzuch odstawać, czyli, że wysuwa on się do przodu? Oczywiście kiedy wchodzi się na duże ciężary. Ostatnio właśnie taką opinie słyszałem i zaczęło mnie to interesować.

:P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Tak. Jako wytrzymalosciowy tak.
Ale dochodzic do 200 kg w przysiadzie a najwazniejszy stabilizator cwiczyc ciezarem ciala na wytrzymalosc to jak podlozyc noge nadjezdzajacemu pociagowi ;)

Cwiczysz wytrzymalosc - cwicz cale cialo na wytrzymalosc.
Robisz mase - cale cialo na mase.

Chcesz miec krate ? obniz body fat.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie, na przyszlosc nie sluchaj glupot.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2328
bery89 moze to wcale nie glupota, ja pare lat temu cwiczylem sporymi ciezarami i rzeczywiscie szczegolnie po martwym ale tez na przyklad po suwnicy na nogi zauwazalem ze bebzen na wysokosci zoladek-przepona wywalalo do przodu. po prostu przy duzym ciezarze mocno wytezasz tez te miesnie ktore stabilizuja. moze nie kazdy tak ma.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
po prostu przy duzym ciezarze mocno wytezasz tez te miesnie ktore stabilizuja. moze nie kazdy tak ma.........
trenuje juz ponad 3lata TS czyli cel sila WL MC SQ i nic takiego sie nie dzieje, to wlasnie sa glupoty.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Notoryczne uzywanie pasa za mocno scisnietego + zla praca wydech-wdech + tendencje do przepukliny = tak, wywali ci brzuch, ale to tylko jeden, najmniej grozny efekt uboczny.

Wykonywanie powyzszych cwiczen technicznie i prawidlowo nie zrobic ci zadnej krzywdy. Ba, przy przysiadach brzuch ostro pracuje, co w polaczeniu z osobnym jego cwiczenim na innej sesji pieknie go rozwinie.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Ta kiedyś do mnie kumpel wy***ał ze jakiś jego kumpel miał wysuniete do przodu barki od wiosłowania ...





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
Wielki brzuch u kulturystów to często efekt stosowanie hormonu wzrostu i innych wspomagaczy,że jich wnętrzności rosna tak jak mięśnie. Ogólnie mc i przysiady wzmacniaja mięśnie brzuch i je rozwijają. Mozliwe,że u niektórych osób wystąpi niewielkie poserzenie w biodrach czy pasie. Dobry przykład to trójboiści zobacz na tych z niskich kategorii wagowych są szczupli, maja szczupłe talie, brzuch a dzwigają w przysiadach i mc cięzary o jakich wielu potężnie zbudowanych może tylko pomarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Coś w tym jest - przy ciężkich przysiadach jak i ciągach pracuje dosyć dobrze często zapominany (bo nie widoczny) mięsień poprzeczny brzucha. Ale sądzę że efektem jego "wyćwicznia" nie będzie wywalenie brzucha ale raczej to, że będzie wystarczająco silny aby utrzymywać "sam z siebie" w miarę wciągnięty brzuch - jakby nie patrzył odgrywa sporą rolę przy tworzeniu tłoczni brzusznej

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Widzę, że opinie są podzielone. Trochę zaczynam się bać hehehe

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Nie masz czego sie bac, tylko cwicz

"Każdą porażkę obracam w sukces.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5333
Ludzie wymyślają sobie różne powody aby nie ćwiczyć martwego i przysiadów, zwłaszcza na dużych ciężarach

PRIDE OR DIE
YOU MAY HAVE MY BODY & MY SOUL, BUT YOU WILL NEVER TOUCH MY PRIDE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry Trening na mase???

Następny temat

Trening na Masę, Ektomorfik 50kg. Do Poprawki/Oceny

WHEY premium