SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaszel na cyklu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
Witam!
Mam pytanie:zacząłem cykl z metki, deki i enana jakieś 2 tyg temu. Po pierwszym strzale enana i deki wzięło mnie przeziębienie prawie tydzień, teraz już minęło ale mam taki dziwny kaszel-nigdy czegoś takiego nie miałem, nie ma osłabienia, żadnych objawów przeziębienia tylko kaszel i to taki dziwny ale skur.. taki upierdliwy czasami aż mnie zgina do podłogi jak zaatakuje... czy to może być wywołane koksem?? Bo zaczęło się to wraz z rozpoczęciem cyklu... dodam ,że piję syrop jak oranżadę, biorę coś na gardło ale to nic nie daje...miał ktoś takie objawy?? A drugie pytanie poboczne, jakos że to mój pierwszy cykl na injectach to mam jeszcze jedno pytanie: Walę shoty w pośladki, czy bolący mięsień jest wyznacznikiem udanego strzału?? Bo wbiłem już kilka shotów i zawsze dupa na******la przez 2-3 dni a po wczorajszej dece którą wbiłem wolniej niż zwykle nie boli, aspiracja była, igła 4cm całą w dupie więc chyba weszła w mięsień ale chcę wiedzieć na przyszłość-czyli jak boli w następnym dniu tzn. że weszło tak?? Czy jak wolniej wbiłem deke(hol 200mg) to może obyć się bez bólu i też weszło?? Pzdr.

Zmieniony przez - bartiall w dniu 2008-03-02 12:43:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
"Ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie drzewa oskrzelowego, poprawia wentylację płuc, przyspiesza ustępowanie stanu zapalnego w drogach oddechowych"
-to z ulotki, tak na potwierdzenie.
wracaj do zdrowia, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
co do kaszlu to może masz ataki astmy? brałeś po uwage?

szoty..
ból nie jest wyznacznikiem dobrtze zrobionego sozta
jakeigo masz enana?

jak under to ból po alko jest
po aptece mnie nigdy niuc nie bolało
za bardzo kręcisz igłą w dupie na boki
za szybko wbijasz

cała igła msui wejśc do końca dzisiaj robiłm 40mm w dupsko weszło dobrze

poza tym w tyłek samemu jak nei masz wprawy to ciężka sprawa trezba sie nagimnastykować
pamietam 1 cykl i wbijanie w tyłek
teraz już nabrałem wprawy
w uda czemu nie bijesz?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29707 Napisanych postów 63062 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903099
z tym kaszlem to proponuje isc do lekarza skoro to trwa dlugo i jest uciazliwe bo odpukac moga byc to poczatki czegos powazniejszego.

co do iniekcji jak nie boli to dobrze.nalezy wolno wpuszczac srodek.i proponuje zostawiac ok 2-3 mm igly poza cialem(nie wbijac do konca) mocowanie igly do plastiku to najslabszy jej punkt.ostroznowci nigdy za wiele a na skutecznosc strzalu to wplywu miec nie bedzie mialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
nie no bez przesady astma skąd by się wzięła...
enana mam normy czyli apteka,
dziwie sie z tym shotem bo zawsze po dece bolało a dzisiaj nie boli...i sie martwie czy nie z***alem shota jakoś...
sam robię w dupę i jestem praworęczny więc w prawy to bajka wszystko pięknie ale jak w lewy biję to cyrkowe akrobacje przy tym wychodzą sam się smieję z siebie czasami a igła czasami się obkręci... najgorzej jest przy aspiracji nie mogę ****a wyciągnąć tłoczka w lewym pośladku...duży już trochę jestem i gimnastyka to nie moja dziedzina zbytnio...:/ mam uraz po udach bo pierwszy shot w uda deka i test wy***ał strzykawkę i cały temat na mordzie został... :) nie wiem czemu ale teraz się boję ,że znowu cos źle pójdzie... czyli z tym kaszlem to nie wiadomo co to możę przejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
astma skąd by sie wzieła

to nie choroba zakaźna przecież może sie ujawnić w każdym etapie życia

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
TEraz jest nawet ten fajny szyld rozwieszany "astma?...niee ... mukowiscydoza "xD

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1296
Też mnie na cyklu kaszel i katar męczył, po prostu osłabienie organizmu podczas brani = większa podatność na zachorowania. . .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jak cie dusi kaszel to do lekarza, przepisze Ci odpowiedni syrop na ten typ powiklania i po sprawie.

Na towarze, jest sie podatniejszym na zlapanie gowna, dlatego pewnie masz teraz kaszel,

Proponuje jeszcze ladowac z 400-500 mg witaminy C ed. Zeby przypadkiem Cie znowu cos nie chwycilo

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
nikt sie nie domysla prawdziwej przyczyny?
Po prostu masz wy***ke deki.... zamiast niej na pewno jest tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
nooo dobry motyw by był

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
aha napewno ;) to już chyba ta astma by była bardziej prawdopodobna ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z siłowni oma + wino

Następny temat

stanoplex

WHEY premium