SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie stować ćwiczenia aby uzyskać kaloryfer na brzuchu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 845
Witam!!
Chciał bym zaczerpnąć waszej rady.
Jakie wykonywać ćwiczenia aby uzyskać ,,ładny'' kaloryfer na moim brzuchu.
Od jakiegoś czasu robie raz dziennie serie brzuszków [tzn. 300 brzuszków seria}
ale efekty jakie widzę są niezadowalające. Ponieważ mój brzuch staje sie twardy ,,jak skała'' ale to wszystko... kaloryfera nie nie ma...

Wiec chciałem prosić o Pomoc.
jakie wykonywać ćwiczenia aby efekty były widoczne i żeby na moim brzuchu pojawił sie kaloryfer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Sam ćwiczenia nie za wiele dadzą jeśli nie będziesz trzymał diety. Mięsnie beda wyrobione, ale schowane pod warstwą tłuszczu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
zadne a6w, normalny trening brzucha, najlepiej jak sam cos ulozysz i wklejisz do oceny, do tego odpowiednio zbilansowana dieta, i aeroby.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Najlepszy trening mięśni brzucha to ABS https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html Sam ćwiczę tym planem, jestem na 2 poziomie i choć nie mam drążka efekty są swietne. Powoli widac kaloryfer i jem co popadnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1191
jak ćwiczysz abs bez drążka?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Dlaczego źle? Chyba nie rozumiesz tego co napisałem... Przysiady najlepsze na brzuch no i oczywiście dietanabol pzdr. PS najpierw przemyśl później pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343



Tak wyglądają przysiady^^^, w przysiadach najbardziej zangażowane są mięsnie nóg, mięśnie brzucha działają tylko jako stabilizatory, chociaż i tak bardzo mało, już bardziej prostowniki grzbietu.

Przysiady najlepsze na brzuch

Czy ty wiesz co to są przysiady? To ty się zastanów co mówisz. Prosze cię, nie obrażj mnie. OK?

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-06-22 00:25:56

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hej.
wielki mistrz powie ci,że kto pyta nie błądzi,ale ty pobłądzisz jeśli będziesz suchał tych ludzi.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

Zaczynam trening w domowych warunkach. Prosze o pomoc

WHEY premium