SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 976
ema mam pytanie, który sposób będzie efektywniejszy:

1.robienie co 2 dni tenignu domatora czyli wszystko w jendym treningu czyli coś takiego podczas treningu
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Pompki na taborecie(F)-3-4 serie x do zmęczenia
4.Pompki boczne(rys.7)2-3serie x do zm.
5.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
6.Pompki w podporze tyłem(G)2-4serii x do zm.
7.Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
8.Wspiecia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
9.i 10.-dwa wybrane ćwiczenia(C-F)na mięsnie brzucha po 4-5 serii x do zm.
11.Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.
12.Uginanie ramion w ciężarem stojąc(ciężar zamiast ekspandera)-4-5serii x do zm.

2. czy podzielenie tego treningu co 2 dni inne partie mięśni, powiedzmy że 3 dni w tygodniu(pom, śr,pt) i np tak:
PON
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Pompki na taborecie(F)-3-4 serie x do zmęczenia
4.Pompki boczne(rys.7)2-3serie x do zm.
5.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
6.Pompki w podporze tyłem(G)2-4serii x do zm.
ŚR
7.Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
8.Wspiecia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
9.i 10.-dwa wybrane ćwiczenia(C-F)na mięsnie brzucha po 4-5 serii x do zm.
PT
11.Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.
12.Uginanie ramion w ciężarem stojąc(ciężar zamiast ekspandera)-4-5serii x do zm.

czy może też jakoś inaczej podzielić czy też inne dodać/zamienić jakieś inne ćwiczenia :) jeden z userów powiedział że ten trening jest za cięzki dlatego chce znać wasze zdanie;P

czekam na odp ;)

aa i mam jeszce hantle więc może doradzicie jakieś nowe ćwiczenia i ewentualne zmiany z innymi ćwiczeniami w treningu:)
no i jeszce na koniec pytanko jeśli mam powiedzmy 4-5 serii po x powtórzeń to mam zrobić jedną serie jednego ćwiczenia i potem zaraz drugą serie tego samego ćwiczenia czy po prostu przejść do następnego i po jednej serii z każdego a potem zaczynam jakby kolejny obwód?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Oba treningi są nie przemyśLane. Zwłaszcza pierwszy. Męczysz te pompki, ładujesz dużo serii, to nie ma sensu.
NajLepiej zajrzyj tu i poczytaj troche:
https://www.sfd.pl/Mapa_działu_Trening_w_domowych_warunkach_-t359765.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!. Trening .!

Następny temat

jakie stować ćwiczenia aby uzyskać kaloryfer na brzuchu

WHEY premium