SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grubość bicepsa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
witam. Czy można ćwiczyć na GRUBOŚĆ bicepsy, zeby był bardziej szerszy??? jak tak jakie są na to ćwiczenia?...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A wg mnie to Puma podał wystarczającą odpowiedź w swoim pierwszym zdaniu:
"Mozna jedynie poprzez ataki bardziej kierowane na poszczegolne glowy [zwiekszajac nacisk, nie da sie wyizolowac]."

A co do uginania ramienia w podporze o kolano oraz na modlitewniku, to w większości przypadków znacząca różnica jest w kącie między kością ramienną a podłożem. Zależy to w zasadzie od tego, pod jakim kątem nachylony jest modlitewnik oraz pod jakim kątem opieramy ramię o udo. Kolejna ważna rzecz - kąt między kością ramienną a osią ciała (kręgosłupem, klatką piersiową, czy jak kto tam sobie chce porównać) - im większy (ramię wystaje do przodu tak jak przy uginaniu na modlitewniku lub o kolano właśnie) tym większą pracę wykonuje głowa krótka. A im bardziej ramię odstaje "w tył" (np przy uginaiu ramion ze sztagielkami, leżąc na ławce skośnej) tym bardziej do pracy włącza się głowa długa.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Mozna jedynie poprzez ataki bardziej kierowane na poszczegolne glowy [zwiekszajac nacisk, nie da sie wyizolowac]. Pytanie czy jest sens, wypelnij ankiete bo nie wiem czy rozmiawiam z pudzianem czy ze szczesliwym posiadaczem 25 cm w kablu.

Ale jezeli mowiac o zespole bicepsu myslisz tylko o biceps brachii to ZAPOMNIJ o ladnej lapie. [patrz atlas anatomiczny i funkcja szukaj].

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
w bicu mam 38 prawie nie magiczne 25;p

waga: 80kg
wiek: 18
wzrost: 170cm
dieta: jest (:

Mam bice nawet ok, górki są dobre z tym że no nie satysfakcjonują mnie w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Ankieta z postu podwieszonego, a konkretnie pomiar fald.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
fałdy mam tylko na brzuchu ale w zasadzie co mają fałdy do grubości bica? po prostu jak możesz to podaj mi ćwiczenia polepszające grubość mięśnia dwugłowego (:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
widze ze moge pomuc :) bd sciczenie na pogrubienie jest: wyciskanie chantla o kolano , siodemki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1141
boshe abyś mógł powiększyć szerokość nie wystarczy że ktoś ci poleci zrobić takie a takie ćwiczenie i urośnie, musisz eksperymentować z różnymi ćwiczeniami jakie tylko są możliwe na dwugłowego ramienia...no i z obserwacji wiem że bez solidnej dietki masowej też się nie obejdzie bo najbardziej szerokie bicki to mają osoby o sporej masie , a ci z mniejszym bf to mają ładnie widoczne na żyłce , kuliste ale wąskie.Wszystko to oczywiście na ogół gdyż zdażają się przypadki genetyków ;)

Zdrowie cenniejsze od całego złota świata , wie to każdy kto je stracił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
wlasnie musisz probowac , ale uginanie o kolano jest w 100% dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1141
A czym się różni uginanie o kolano od uginania na modlitewniku oprócz one vs two hands ?

Zdrowie cenniejsze od całego złota świata , wie to każdy kto je stracił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888
dołączam sie do pytania ^^

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
bo na modlitewnik jest bardziej na rzezbienie a o kolano na pogrupienie . nie wymyslilem sobie tego ! jak bylem na zawodach to gadalem z KRUSZYNA (nastepca pudziana ) i to mi powiedzial
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dwa pytania DO ZNAWCOW TEAMTU.

Następny temat

Rozpiska ...

WHEY premium