SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 830
Proszę o poprawienie mojej diety. Jej celem jest zbudowanie masy. Mam 27 lat 182 cm wzrostu i waze 73 kg, jestm wiec dosc szczuply, moja przemiana materii jest blyskawiczna :) Cwicze juz z przerwami od kilku lat ale dopiero teraz zamierzam wziasc sie porzadnie za zbudowanie jakiejs masy.

4.30 - pobudka zaraz po przebudzeniu - 25 gramow cfm whey isolate (vitalmax)
4.50 - po toalecie porannej - 150 g naturalnego jogurtu zott 1% tluszczu z ok 10 gramami platkow owsianych, 50 gramow whey gainer 4000
7.00 - 160 gramow chudego twarogu z orzechami i oliwa z oliwek, kawalek pomidora, bulka grachamka

o godzinie 8 zjezdzam pod ziemie, pracuje jako geolog w kpalniach miedzi, warunki sa dosyc ciezkie, temperatura 30 - 40 stopni, wilgotnosc prawie 100 %, obnizona ilosc tlenu w powietrzu, spedzam tam okolo 3 - 4 godziny, pisze o tym bo byc moze trzeba to uwzglednic w jakis sposob w diecie? pod ziemia wypijam do 2 litrow wody, zastanawiam sie czy nie dodac troche gainerka do tej wody?

okolo 12.00 - 40 gramow twarogu z orzechami i oliwa, okolo pol grachamki (zalezy ile kilometrow na nogach zrobie pod ziemia), zastanawiam sie czy nie wypic tez troche gainera???

14.30 - jestem juz w domu, obiad - 150 gramow piersi z kurczaka plus 100 gramow ryzu lub makaronu spaghetti, do tego sos pomidorowa z dodatkiem cebuli marchwi czosnku papryki i oliwy z oliwek

16.30 - trening
okolo 18.00 jestem w domu po treningu, 3-4 lyzki miodu, 2-3 wafle ryzowe

18.20 - 100 gramow whey gainer 4000, 10 gramow cfm whey isolate

19.30 - 70 gramow tunczyka w sosie wlasnym z dodatkiem kukurydzy konserwoej(kilak gramow) i oliwy z oliwek, pol bulki grachamki, pomidor, 300 gramow kefiru 0 % tluszczu

21.45 - 40 gramow SP 80

22 - ide spac

Tak to wyglada w duzym skrocie :) Prosze o rady, sugestie, konstruktywna krytyke :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Dużo odżywek..do tego pierwszego posiłku daj nie 10gr.,ale 100gr. płatków owsianych,drugi posiłek-więcej węgli(cleb pełnoziarnisty,żytni).Sniadanie jest ważne,tak jak posiłek potreningowy.Większośc ww. należy spożyć przed treningiem(chociaż są odstępstwa)

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
4.30 - pobudka zaraz po przebudzeniu - 25 gramow cfm whey isolate (vitalmax)
4.50 - po toalecie porannej - 150 g naturalnego jogurtu zott 1% tluszczu z ok 10 gramami platkow owsianych, 50 gramow whey gainer 4000 // daj tran lub omega-3
7.00 - 160 gramow chudego twarogu z orzechami i oliwa z oliwek, kawalek pomidora, bulka grachamka

o godzinie 8 zjezdzam pod ziemie, pracuje jako geolog w kpalniach miedzi, warunki sa dosyc ciezkie, temperatura 30 - 40 stopni, wilgotnosc prawie 100 %, obnizona ilosc tlenu w powietrzu, spedzam tam okolo 3 - 4 godziny, pisze o tym bo byc moze trzeba to uwzglednic w jakis sposob w diecie? pod ziemia wypijam do 2 litrow wody, zastanawiam sie czy nie dodac troche gainerka do tej wody? /// mozna dodac


okolo 12.00 - 40 gramow twarogu z orzechami i oliwa, okolo pol grachamki (zalezy ile kilometrow na nogach zrobie pod ziemia), zastanawiam sie czy nie wypic tez troche gainera??? // mozna ale czy trzeba ?? sam zdecyduj

14.30 - jestem juz w domu, obiad - 150 gramow piersi z kurczaka plus 100 gramow ryzu lub makaronu spaghetti, do tego sos pomidorowa z dodatkiem cebuli marchwi czosnku papryki i oliwy z oliwek // makaronu tego nie jedz jedz ryz lub kasze

16.30 - trening
okolo 18.00 jestem w domu po treningu, 3-4 lyzki miodu, 2-3 wafle ryzowe

18.20 - 100 gramow whey gainer 4000, 10 gramow cfm whey isolate

19.30 - 70 gramow tunczyka w sosie wlasnym z dodatkiem kukurydzy konserwoej(kilak gramow) i oliwy z oliwek, pol bulki grachamki, pomidor, 300 gramow kefiru 0 % tluszczu

21.45 - 40 gramow SP 80

22 - ide spac


dieta dosc dobrza
nie podałes zapotrzebowania i rozdkładu białek tłuszczów i wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 830
Dlaczego nalezy unikac makaronu?? Malo tluszczu duzo weglowodanow i troche bialka wiec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
makaron jak najbardziej może być...nie wiem dlaczego ci napisali że unikać....możesz jeść makaron..najlepiej RAZOWY

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mozesz jesc makaron, ale urozmaicaj, dawaj ryz, kasze itp.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z zupami ?

Następny temat

TANIA OMEGA-3????

WHEY premium